Wpis z mikrobloga

Mam takiego trochę gamingowego laptopa i dotąd raczej wszystkie gry chodziły mi na satysfakcjonujących mnie ustawieniach czyli przynajmniej średnich a zwykle raczej średnio/wysokie lub wysokie. Gry typu GTA, Wiedźmin, Wolfy, Doomy, RDR2 czy Cyberpunk. Lapek ma około 5 lat i procesor i5 8 generacji, 16 GB RAM i Geforce 1050TI.

Chciałbym pograć w coś nowszego, ale widzę, że raczej ciężko będzie pograć w coś nowszego przynajmniej na medium. Interesują mnie np. takie gry jak: Ghost of Tsushima, GOW Ragnarok, Elden Ring czy Black Myth: Wukong. Z tego co widziałem filmiki na YT to chyba tylko Elden jest w stanie pójść na średnich. GOW jeszcze nie wiadomo bo w zasadzie nie wyszedł, ale chyba też będzie ciężko. Ghost lub Wukong to raczej na low i ze słabym komfortem grania.

Próbował ktoś odpalać powyższe gry na podobnej specyfikacji i z jakim efektem?

#gry #eldenring #ghostoftsushima #blackmythwukong #laptopy #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@messindowski: ta sama konfiguracja tylko na i7, a karta 1050 bez ti, ale 4gb vram, elden działał średnio znośnie, na niskich/średnich powinny być stabilne fps przez większość czasu. Przed zakupem ściągnąłbym pirata i przetestował na Twoim miejscu
  • Odpowiedz