Wpis z mikrobloga

pytanie do mądrali, bo na redicie pierwszy raz mi wyskoczyło i tak to nigdy nie widziałem, czemu ukraincy nie montują częściej termitu, napalmu i ogólnie ciekawszych ładunków do dronów, skoro w większość tam ludzie siedzą w okopach, albo przemieszczają się tymi cienkimi pasami lasów między polami, czy podpalanie lub odtruwanie ludzi jest zabronione tylko humanitarne powolne umieranie od odłamków granatu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wojna #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ParowczanyJezdziec: totalnie nie znam się, ale myślę, że taki napalm to ciężko podpalić. jak się jara to ciężko zgasić, ale pewnie ciężko też podpalić. i taki dron to by pewnie zrzucił trochę napalmu i tyle. rusek by musiał 3 godziny koczować z zapalniczką, żeby podpalić.

to już chyba lepiej na nich benzynę lać
  • Odpowiedz
  • 1
@manjan: właśnie to widziałem i mnie dziwiło że tak rzadko się to widzi, skoro wydaje się dość oczywistą metodą na wykurzenie z wąskich pozycji rosjan jak i do odcinania ich, to nie wiem czy im się opłaca często lecieć w jedną osobę dronem z granatem 2-3 razy by ją dobić niż osobę podpalić, albo właśnie wymusić odwrót lub ucieczkę na otwartą pozycje
  • Odpowiedz