Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem Myślałem, że ściemnia ze skalą pobicia, natomiast pokazał kwity, faktycznie oczodoły połamane, zatoki połamane, kości nosa połamane. Tak więc jak dla mnie już mniej ważne to czy była maczeta czy nie, te ściemy z operacją mózgu czy to, że chłop kogoś tam obraził nawalony czy nie. Fakt jest taki, że dostał srogi oklep od grupy osób, który w żadnym cywilizowanym kraju nie powinien się zdarzyć.

Jak dla mnie cała ekipa z kebaba do natychmiastowej deportacji + zabezpieczenie ewentualnego mienia na poczet kosztów leczenia, zadośćuczynienia, psychologa czy wszelkich innych kosztów, które może ponieść pobity w ten sposób człowiek. Chciałbym też w końcu usłyszeć jakikolwiek komentarz w tej sprawie od naszej fantastycznej #policja.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szmalu: lol chłopie jedyne co ma znaczenie to kto rozpoczął. Jak się incelisko rzucało to nic dziwnego, że dostał w------l

Trzeba było nie napastować kobiet i nie obrażać obsługi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 34
Trzeba było nie napastować kobiet i nie obrażać obsługi

@igor0906: Na razie to tylko wersja właściciela kebeba, który oprócz pomówienia g---o pokazał, a podobno ma nagranie, jak dr szarpanki nawala w nich krzesłami, a oni tylko bronią siebie i swoich samic. Natomiast sam dr szarpanki miał se (według Ahmeta z kebaba) ryj rozwalić bo się wytrąbił przy wychodzeniu. No to oświecę Cię, że tego typu obrażenia nie zdarzają się od
  • Odpowiedz
  • 11
@igor0906 ty jesteś p------y, nikt nie ma prawa nikogo pobić k---a XD prawem każdego jest być nietykalnym, a jak zwierzęta nie rozumieją to trzeba ich dojechać i tyle. Mogli go wziąć za szmaty i w-----c z lokalu a nie skatować. Każdego agresora bym wysyłał na wieczne wakacje w sam środek Syberii, j----e zwierzęta nie potrafiące utrzymać nerwów na wodzy. P-----------e
  • Odpowiedz
  • 3
@Szmalu: Dokładnie tak. Nie wiem, co by mogło usprawiedliwić taki oklep, jaki on dostał. Chyba tylko próba gwałtu na tej dziewczynie. A tymczasem, najprawdopodobniej, żadnej dziewczyny tam nawet nie było. Kebabiarz wymyśla bajki i farmazony gorsze i mniej spójne od Szarpanek.

Nie mówię, że wersja Doktora w 100% trzyma się kupy, ale jeśli ona się nie trzyma, to od Turasa tym bardziej.

Ale wYkopki jak zwykle uprawiają typowy vitcim blaming.
  • Odpowiedz
  • 2
@igor0906 masz rację, głupio się zachował (czego w zasadzie nie wiemy), więc powinien być skatowany dla zasady.
Zajebiste podejście mordo. Mam nadzieję jednak, że nie spotkasz na swojej drodze jakiegoś patusa, który myśli podobnie, a na którego krzywo spojrzysz albo przez przypadek trącisz
  • Odpowiedz
@Szmalu: Kolego drogi gdyby to co zrobił Szarpanek zrobił m----n to byście wyli i wyli, że jak takie zwierzęta mogą być wpuszczane do Polski ale ponieważ mowa o białym p0laku to oczywiście wszyscy są winni tylko nie on

żałosne
  • Odpowiedz
@korni007 @Szmalu @Fanath Ale równie dobrze to szarpanki mógł pierwszy wyskoczyć z łapami do któregoś turasa, a wtedy ci mieli pełne prawo do samoobrony. Nie twierdzę że tak było, ale tak samo bez dowodów nie można stwierdzić że to imigranci byli agresorami.
  • Odpowiedz
@Vegas8 odpaliłem się w tym temacie, ale nic mnie tak nie denerwuje jak internetowe lincze na podstawie pomówień bez żadnych dowodów, myślałem że wykopki już się nauczyły po poprzednich aferach z d--y
  • Odpowiedz