Wpis z mikrobloga

#frenpill #apustaja
Chop w końcu zrobił listę rzeczy, które chce zrobić/zrealizować/wdrożyć:

- ogarnięcie operacji wyjęcia płytek i śrub z mordy (Chop powinien se to zrobić już w styczniu, ale jest cymbałem, poza tym z piniendzmi było tak se, teraz też z resztą, tzn. sam zabieg jest na NFZ, ale parę groszy pójdzie na poboczne rzeczy, no z powodu L4 będzie trochę mniej piniendzy)
- ogarnięcie kontroli u chirurga
- ogarnięcie kursu na wózek widłowy - (tak se, aby był, ale trzeba się zastanowić, to tylko 1k, ale jednak)
- wizyta u doktura x
- boxing albo bjj
- siłownia albo ćwiczenie w domu, bo siłownia droga
- egzamin fce
- kupić tani tablet
- kupno hulajnogi erotycznej (absolutny priorytet, najlepiej z pieniędzy po sprzedaży motorka, a jak nie, to z aktualnych, do zimy musi być)
- dać do naprawy pad do kompa
- kupić Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na promocji
- ubrania na Vinted z limitem 50 zł maksimum
- zadbać o cerę chłopską
- zrobić zdjęcie do dowodu i wymienić go
- kupić kontroler do techniawy i gitarę do rzępolenia (i tak nie będzie na to czasu i Chop nie kupi, ale niech tam będzie gdzieś z tyłu głowy)
- ustalanie budżetu na zakupy czegokolwiek (np. buty 200 zł absolutne maksimum)
- nowy sposób oszczędzania pininedzy
- wpierw inne rzeczy, potem motorek i rzeczy z nim związane (w międzyczasie odkładanie na niego ofc)
- w przyszłym sezonie motorkowym skupienie się na szkoleniach i motogymkhanie
- udać się na koncert zespołu Slowdive i przekonać się, czy człowiek może lewitować

Długa droga przed Chopem.
obuniem - #frenpill #apustaja
Chop w końcu zrobił listę rzeczy, które chce zrobić/zre...

źródło: apu-got-the-first-place-in-iq-test-and-he-is-very-proud-of-v0-hle3cflsuvua1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@List0pad: Yyy no zmieniły mi się trochę rysy twarzy przez to oczywiście, ale ja to traktowałem jako dodatek/konieczność w leczeniu ortodontycznym, nie przyszedłem do gabinetu specjalnie po to, żeby mieć operację. Dopiero od niego dowiedziałem się, że takie coś będzie konieczne, jeżeli chce przejść leczenie aparatem.
  • Odpowiedz