Wpis z mikrobloga

"Dzisiaj w siedzibie śląskiej Policji odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu o czasowym powierzeniu obowiązków służbowych na stanowisku naczelnika Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Nowym naczelnikiem został kom. Andrzej Baron – dotychczasowy kierownik Sekcji do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KWP w Katowicach. Rozkaz wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn."

Michał na drugie ma Andrzej. Matka nauczycielka - typowy związek. Policjant i nauczycielka. Jak dla mnie to jego ojciec. Podobieństwo ewidentne. A Wy jak myślicie?

#famemma #katowice #slask #patologiazewsi #patologiazmiasta #zalecki #przestepczosc #torun #burdellobumbum
kryminalnykwadrans - "Dzisiaj w siedzibie śląskiej Policji odbyła się uroczystość wrę...

źródło: 35-738987

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryminalnykwadrans: Czyli wychodzi na to że Denis który pruł się do Labrygi o to że podał rękę żandarmowi Mindzie, sam klepie się po plecach z prawdopodobnie policyjnym kapusiem. Bo wątpię że taki szubrawiec jak boxdel nie pomagał by swojemu ojcu w karierze udzielając informacji kogo można zawinąć, np za d---i.
  • Odpowiedz
@dawid-brk: Oczywiście, że tak. Ja jestem pewien, że Boxdel donosi starem bo jako OZI może brać za to kasę, ojciec ma wyniki. Stary jest teraz od poszukiwań, a kto może mieć wiedzę o poszukiwanych w półświatku? "Kira" i spółka + koledzy Boxdela.
Teraz Załęcki jeszcze przypucował mu się, opowiada o "miastowych" przed kamerami - to musi polecieć dalej i nie może przejść bez echa - BSW zostanie dzisiaj o tym
  • Odpowiedz
@kvbn: No, ale co to zmienia? Dla mnie, dla osoby, która nie zna twórczości tych influ to nowość, ale zarazem znak i informacja kim może być Michał Baron "Boxdel" - donosicielem OZI, który załatwia sprawy kolegów jak choćby Szymona "Apteki". Drugi Dubiel i zatrzymania ludzi z otoczenia kluby w którym trenuje + grupa Markowska - tutaj jeszcze "Układ Wrocławski" - To się spina w jedną całość.

Dodajmy problemy prawne Pawła
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: czy ktoś zadał już pytanie jego Komendzie co sądzi o tym, że syn jednego z jej pracowników, sugeruje komuś zlecenie na niego morderstwa i jest bardzo dobrze zaznajomiony z cennikkem i realizacją tego typu usług
  • Odpowiedz
@pan_skala: Wiem, że poszło zgłoszenie do BSW, że Michał Baron, syn naczelnika wydziału kryminalnego może kryć przestępców. Tzw "miastowych" o których dowiedział się od Denisa Załęckiego na transmisji "na żywo" z kanału Banndy i kilka innych rzeczy.
  • Odpowiedz