Wpis z mikrobloga

"Dzisiaj w siedzibie śląskiej Policji odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu o czasowym powierzeniu obowiązków służbowych na stanowisku naczelnika Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Nowym naczelnikiem został kom. Andrzej Baron – dotychczasowy kierownik Sekcji do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KWP w Katowicach. Rozkaz wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn."

Michał na drugie ma Andrzej. Matka nauczycielka - typowy związek. Policjant i nauczycielka. Jak dla mnie to jego ojciec. Podobieństwo ewidentne. A Wy jak myślicie?

#famemma #katowice #slask #patologiazewsi #patologiazmiasta #zalecki #przestepczosc #torun #burdellobumbum
kryminalnykwadrans - "Dzisiaj w siedzibie śląskiej Policji odbyła się uroczystość wrę...

źródło: 35-738987

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryminalnykwadrans: no to jest jego ojciec. Matka boxdela ma ig na którym nie raz byłam i tam ten kolo występował. Nie moge znaleźć teraz tego insta, mozliwe że ukryła. Występowal tam tez mlodszy brat barona
  • Odpowiedz
@junior_battle: Wtedy nie był. Michał pewnie szeptał mu do ucha kogo zawinąć, albo był jego OZI i brali kasę za donosy - nie jest za bardzo to ewidencjonowane, a jak były efekty to nikt nie wnikał.

Denis Załęcki brawo. Może niebawem poznamy resztę rodziny, która medialna nie jest.
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: dobra znalazłam, insta mamy boxdela anja.bb i tam sa foty calej rodzinki, insta ma nawet sam andrzej, znalazlam po wpisaniu w wyszukiwarke andrzej baron. Zdjecia lajkuje mu madzia łoskot
  • Odpowiedz
@siemaczesc: To miało być potwierdzenie dla Denisa Załęckiego, że Michał Baron jest prawilny. Coś jak dwa palce w redakcji Kanału Zero dla Stonogi. Denis podobno płacze, że go Naczelnik Andrzej jeszcze nie przyjął do znajomych na FB i na makowca nie zaprosił.
  • Odpowiedz