Wpis z mikrobloga

Ale mnie w-----a to, że w ostatnich latach moja morda zrobiła się jakimś j-----m babyface'em... (Kiedyś byłem trochę ulany i twarz wyglądała starzej). Broda ni chuk nie chcę urosnąć. Mam młodszą różową, a mimo to na każdej imprezie (nowopoznane osoby) uważają, że jestem od niej młodszy. Myślą pewnie,że jestem jakimś studenciakiem nic nie wiedzącym o życiu - na pierwszy rzut oka. Idę do sklepu po monstera, zawsze jak jest nowa ekspedientka, prosi mnie o dowód przy zakupie monsterów. K---a bliżej mi do 30-stki niż do 18-stki a mimo to w oczach innych wyglądam na 17 latka? XD (I nie, nie jestem 60 kg szczupakiem, na liczniku 87 kg, w łapie 40cm+ a mimo to morda jak u dzieciaka)

Co robić, żeby zmężnieć na mordzie? No w tym wieku juz mi troche głupio.
Wbijam do sklepu po bieganiu, nie mam przy sobie dowodu i muszę szukać k---a mobywateli, zdjęć dowodu czy innego prawa jazdy

Cykl testosteronowy na który chciałbym w najbliższych lat wejść, myślicie, że poruszyłby wzrost zarostu na twarzy?
Czy to raczej nie zadziała?

#uroda #pytaniedoeksperta #pytanie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@van-der-staas: dziadka nie pamiętam, u ojca jeśli chodzi o włosy to miał bardzo mocne czarne włosy na głowie - nie siwiał / nie łysiał, brodę mial gdy się nie golił przez jakiś okres czasu.

U mnie jak się nie golę, to są takie k---a iglaki jedynie. Ten produkt o którym mówisz stosuje się miejscowo?
Wciera się go po prostu w brodę?
  • Odpowiedz
@Yakooo: Przy dłuższym stosowaniu tak. Rysy twarzy staną się bardziej nazwijmy to brutalne. Poza tym to świetny środek z którym jest tylko jeden problem. Wszystko zaczyna się rozrastać, w tym również nieaktywne komórki nowotworowe. Mój kolega żył 6 miesięcy po tym jak zaczął bić hormon. Dlatego ja osobiście go nie używam.
  • Odpowiedz