Wpis z mikrobloga

#anime #touhou Trzeci raz wklejam ten obrazek, tym razem z doklejonym komunikatem moderacji. Za pierwszym razem dałem tylko "18+" i zapomniałem o tagu nsfw. Obrazek poleciał za to. Wkleiłem go drugi raz i wyraziłem (bez żadnych bluzgów, wyzywania moderacji itp.) niezadowolenie: "18+" i tak zakrywał obrazek, a poza tym moderator mógł dokleić tag nsfw zamiast od razu kasować. Stwierdziłem, że to niezbyt przyjazne wobec użytkownika i zdanie podtrzymuję. Drugi raz to już czysta zemsta moderatora, który poczuł się urażony, że zwykły użytkownik śmie śmieć mieć jakieś uwagi. Wbrew temu co mogą myśleć władze portalu wykopek nie jest chłopem pańszczyźnianym przywiązanym do jednego serwisu. Może głosować nogami i statystyki wskazują, że coraz więcej użytkowników to robi. [Dopuszczam też myśl, że administracja chce się pozbyć anime z wykopu, ale nie ma jajek, aby wprost się do tego przyznać].
Czarny_muflon - #anime #touhou Trzeci raz wklejam ten obrazek, tym razem z doklejonym...

źródło: moderacja

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarny_muflon ale to nawet nie pasuje pod powód "inne" mam wrażenie że mogą zgłosić to z każdego powodu jaki się tam da wybrać, a mod z automatu klepie usuń. Wręcz mam podejrzenia że od paru miesięcy tu działa jakiś automatyczny algorytm oparty o jakąś pseudo ai albo zwrotkę z Googla czy obrazek jest pełen przemocy czy treści erotycznych i z automatu jest usuwany.
  • Odpowiedz