Wpis z mikrobloga

@GoodGuyChucky93 to jest jakaś rozmowa wyciągnięta z kontekstu, nie wiadomo o czym wcześniej rozmawiali, Boxdel tylko wytłumaczył jak to wygląda wardedze, ale nigdzie nie powiedział że chciał to zrobić. A po drugie w Polsce co jest karane, zamiar, czy czyn?
  • Odpowiedz
@Zly_On: kiedys lata 00’ za pobicie placilo sie tysiaka plus d---i i alko wiadomo, ze w necie drożej. Ale wskazana kasa jest to realna kwota dla niezawodowca-patusa. Ogólnie beka z tych pseudo gangsterskich tekstów influencerów. Trafiliby na 50letniego rozrabiake z dawnych lat w ciemnej uliczce to by klekali przepraszac…
  • Odpowiedz
@Erwos: właśnie. Dla niezawodowca-patusa. Wiesz czym się tacy charakteryzują? Że albo spękają na robocie, albo postanowią być mądrzejsi niż zleceniodawca i zniknąć z kasa (przeważnie w krzaki n------i) bądź jak w moim przypadku- gość zaczyna p-------c na lewo i prawo kto zlecił i na kogo (stąd właśnie się dowiedziałem kto i na ile wycenił moja teoretyczna krzywdę)
  • Odpowiedz
pięknie będzie jak mu prokuratura przyklepie próbę zlecenia zabójstwa XD


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: zamiast ogladac te patogale, to chociaz zainteresuj sie podstawami prawa. jeszcze setki ludzi to plusuje, ja p------e. W Polsce nie dosc, ze nie ma swiadomosci ekonomicznej to i zadnej z podstaw swojej wolnosci xD
  • Odpowiedz