Wpis z mikrobloga

Insulinowy impotent jest najwiekszym antagonista uniwersum freakfight jakiego mozna byloby sobie wyobrazic. Przez to, ze dzien przed gala jebnal sobie nowy film:

- Baxton znowu jest j----y do spodu i nie moze pokazywac sie z Taazym zeby odcinac kupony i udawac jego najlepszego ziomka ktorego zawsze sledzil i ogolnie ogarniemy to stary
- Tyburscy zaraz wpadna w paranoje (jeden juz to robi) i oskarza zwyrola o slaby wystep w walce i zwala wine za porazke na niego
- Wielcy wlodarze/swarzedzcy kubkarze obsrani przed otwarciem gali (biseks to npc i nic nie ogarnia) tak samo nie daja wywiadow po walkach

Nikomu nie zycze takiego znajomego jak wardega co nie zmienia faktu, ze r----------l ich przepieknie.

#famemma
misrzmocyognia - Insulinowy impotent jest najwiekszym antagonista uniwersum freakfigh...

źródło: obraz_2024-09-01_073438850

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikomu nie zycze takiego znajomego jak wardega co nie zmienia faktu, ze r----------l ich przepieknie.


@misrz_mocy_ognia: Dlaczego nie życzysz nikomu takiego znajomego jak Wardęga? Przecież to Baxton próbował grać na wszystkie fronty i mu się podlizywać kłamiąc a na końcu wywalił się na głupi ryj.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: wspaniala osoba do utrzymywania relacji na kazde spotkanie przychodzi z dyktafonem wsadzonym w dupe zeby potem wszystkie materialy zebrac i przeanalizowac, a na koncu w razie klotni zrzucic na ciebie szambo xD wymarzony ziomek
  • Odpowiedz
No wystarczy nie być zjebem i nie mieć nic na sumieniu. Wardega dobrze wie w jakie towarzystwo wpadł to dlatego to wszystko nagrywa.


@St4nleys: Ma rację. @misrz_mocy_ognia Wystarczy nie mieć nic na sumieniu, to naprawdę nie jest trudne a nawet jeśli masz coś na sumieniu to dobra odwaliłeś podchodzić do tego jak dorosły człowiek jak mężczyzna. Do nich to ciężko nie jeździć bez tego dyktafonu na to wychodzi.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: bo Wardęga to toksyczny szczur, któremu zależy tylko i wyłącznie na atencji. On nie ujawnił Pandora Gate dlatego, że tak należało zrobić tylko dlatego, że mu się to opłacało. Najgorszy typ ziomka, słucha na melanżu co każdy narąbany gada, a potem sprzedaje to innym po cichaczu jak szczur. Zero szacunku.
  • Odpowiedz
@misrz_mocy_ognia: Mnie najbardziej zaskakuje fakt jak to rozegrał xD
Z "tworzymy historie mordki" i "we 4 otworzymy tę gale będzie ogien" na pge narodowym wyszła zwykła gala tylko w większej hali i historii już nie ma bo szczury włodarzowe schowały się do nory xD
  • Odpowiedz
Wystarczy nie mieć nic na sumieniu


@Cztero0404: no nie prawda, wardęga w towarzystwo też nie wszedł z czystymi intencjami, od początku wiedział co chce zrobić. Wszystkie znajomości i akcje wardęgi są po to by niszczyć innych, zwłaszcza większych od siebie.
Co m gola zrobił? D--------a mu od samiutkiego początku, niby żarcik niby hehe ale poniżał go od pierwszego pojawienia się w aferkach , ot chciał zniszczyć większych, nie róbcie z
  • Odpowiedz
@misrz_mocy_ognia: jeden i drugi są siebie warci. baxton lecący na kilka frontów, chorągiewa i po prostu tak śliski i fałszywy typ, że ciężko to sobie wyobrazić, a z drugiej paranoik, któremu się uroiło, że jest jakimś strategiem 5D i który przedawkował książki o manipulacji i wywieraniu wpływu na innych. każdy z nich w-------y się na kumpla, każdy z nich zbierałby na niego brudy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: @St4nleys wiem, co chcecie przekazać i w normalnych warunkach mogę się zgodzić, ale... Chcę zobaczyć jak siedzicie w swoim bliskim towarzystwie, wpada taki wardęga i zapisuje na was wszystko. Wiecie, to jest klasyczek że jak się jest wśród swoich, to opowiada się każdą bzdurę, nawet w najbnardziej obrzydliwy sposób. Kobiety też to robią, chwaląc się co tydzień przy kawusi, jaki bolec ją bolcował w tym tygodniu. Albo cokolwiek
  • Odpowiedz
Takie są realia. Możecie mówić "ja taki nie jestem..." ale to pitolenie, bo po prostu nie wychodzicie z domu lub macie takich pseudo-eleganckich znajomych, u których jest to samo, ale jeszcze gorzej, bo udają "porzondnyh".


Nie mówię, ani nie sugeruję, że Wy tacy jesteście. Bo możecie być autentycznie dobrzy. Tylko wiecie, gdyby mnie po słownictwie zgarnęli, to mieliby materiałów jak na jakiegoś Słowika, a patrząc na realne działania, nie byłoby nic.


@
  • Odpowiedz