Wpis z mikrobloga

#przegryw #gry
Jak szukacie dobrych słuchawek do gier to zdecydowanie polecam Moondrop Blessing 3, można też fajnie posłuchać muzy, a do gier to zupełnie inna liga i łeb się nie poci, sztos
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giko123: wspaniałe, ale dokanałowe mi nie lezo, więc zostanę przy swoich póki co, przy których też jakoś się nie pocę, a do muzy są w pytę (Sony wh-1000 mx5). Jak masz namiar ma coś 5.1 w tej cenie, ale nauszne, to chętnie się przyjrzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: IEMS to jest zupełnie inna jakość dźwięku, nie wiem czy nauszniaki w tej cenie dadzą radę co moondropy :D Jak gram w coda to normalnie słyszę, gdzie są kroki, a w poprzednich logitech g x pro g---o słyszałem i łeb mi się pocił xD. Nausznych już nie kupię raczej nigdy, iems to jest moje odkrycie życia chyba, jeśli chodzi o słuchawki, jestem w szoku, a wyszło to dosyć przypadkowo,
  • Odpowiedz
@giko123: u mnie douszne i dokanałowe odpadają niestety, bo mam jakieś p------e uszy, z których każde wylatują, mam za to już pokaźną kolekcję przeróżnych gumek do nich, bo próbowałem chyba każdych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz