Wpis z mikrobloga

Jako że @JPRW znowu wyszedł spod kamienia, to warto znowu przypomnieć, że jest przegrywem i multikonciarzem. No ale to pewnie normalne, że przegryw innych wyzywa od multikonciarzy, a potem przez przypadek sam odpisuje komuś z multikonta. To już chyba oznacza, że nie jest przegrywem tylko turboprzegrywem, bo tak się ośmieszyć to jednak nie jest łatwo( ͡º ͜ʖ͡º). Typek już nerwowo nie wytrzymuje i zamiast normalnie dyskutować, to zaraz dostaje szumów usznych, palpitacji serce i zaczyna obrażać, plus wypisuje, w co drugim komentarzu jakieś podteksty homoseksualne.
Ciekawe czy on w 1939 podniecałby się, że może i po 2 tygodniach Polska armia jest w rozsypce, ale za to Hans w Berlinie, zamiast 2 plasterków szynki musi kłaść na chlebek tylko jeden, bo Rzesza wydaje wszystko na zbrojenia xD. Rosja jest naszym wrogiem a typek się ciągle martwi o jakiegoś przeciętnego ruska, a nie o to, że Rosja sobie dzięki temu produkuje więcej czołgów,b--b i wszelkiego rodzaju pocisków.
#rosja #bekazpodludzi #bekazkacapow #ukraina
Szinako - Jako że @JPRW znowu wyszedł spod kamienia, to warto znowu przypomnieć, że j...

źródło: JPRW HIPOKRYTA

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
tobie też zarzucają, że masz multikonto


@Grooveer: No właśnie ten przegryw mi to zarzucał, a potem z multikonta mi odpisał xD. Różnica taka, że on pisząc, że mam multikonto nigdy tego nie udowodnił, ja gdy napiszę, że jest multikonciarzem to nie są to bezpodstawne oszczerstwa, tylko fakt.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
udowodnij, bo na razie to te fakty wyciągasz z dupska


@magic_johnson: xD, nie widzisz screena? Prowadziłem wtedy dyskusje z JPRW, a on mi odpisał z innego konta po czym szybko usunął wiadomość (zbyt wolno xD) Potem się tłumaczył, że to konto kolegi, bo wiadomo, że każdy na wykopie sobie z kimś dyskutuje, a w razie czego odpisuje z telefonu/komputera kolegi....
  • Odpowiedz
@Szinako: Moim zdaniem ktoś kto cyklicznie musi robić takie napastliwe wpisy o kimś sam jest przegrywem, ktory kładzie dyskusje merytorycznie i musi sobie ulżyć w taki spośób jak to robisz zaśmiecajac tag.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@szurszur: O kurde, mocno wjechało "nadstaw drugi policzek" czyli przegrywem jest ten, kto odpowiada na zaczepki, ale nie ten, co zaczepia xDDDDDDDDDDD. Jeżeli ja zaśmiecam tag to tylko dlatego że musiałem odpowiedzieć temu przegrywowi pod tymi samymi tagami. Pewnie to trudne to ogarnięcia, co?
  • Odpowiedz
@Szinako: jak bys na miejscu tego trolla to tez bys byl taki nerwowy, chlop nie moze wyjsc normalnie z domu bez pewnosci ze nie zostanie silowo porwany i zmobilizowany do obrony swojej ojczyzny xD pier*** go.

@szurszur

Moim zdaniem ktoś kto cyklicznie musi robić takie napastliwe wpisy o kimś sam jest przegrywem, ktory kładzie dyskusje merytorycznie i musi sobie ulżyć w taki spośób


O tym przegrywie mowisz? Czy dolaczas
JohnRamboo - @Szinako: jak bys na miejscu tego trolla to tez bys byl taki nerwowy, ch...

źródło: Screenshot_20240831_152500_Samsung Internet

Pobierz
  • Odpowiedz
@szurszur: jak bym przegladal wykop od dzis to moze uwierzylbym w twoje klamstwo. Imbecyl z obrazka z reszta neuropejskich s--------n pokroju robertkakrk urzadzaja nagmimmie urzadzaja nagonki zwlaszcza w takich uzytkownikow ktorzy potrafia napisac cos metorycznie jak szinako
  • Odpowiedz