Wpis z mikrobloga

#teczowepaski mam dość duszenia przed ojcem i matką kim jestem... Mam 20 lat i powinienem grać w piłkę w gry komputerowe interesować się dziewczynami i autami, a ja interesuje się modą i psychologią zamiast grzebać w pierogi dziewczynie i przy silniku w aucie mając całe ręce w smarze grzebie w swojej 🕳️ i maluję paznokcie, boję się że jak dowiedzą się kim jestem ojciec mi powie coś w stylu ,,zabij się"... Jak nam im to powiedzieć i czy wgl #comingout ma sens....

#pytanie #socjologia #pomocy

Zrobić coming lut?

  • Tak 🥴 64.7% (22)
  • Nie, napisz czemu 35.3% (12)

Oddanych głosów: 34

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Culiityq: jesteś w dużym stopniu uzależniony od rodziców? Jeśli jesteś samodzielny to myślę że nie powinno być dramatu, gdyby rodzice nie mogli cię zaakceptować i zaczęli cię wyzywać to powinieneś się od nich odciąć
  • Odpowiedz
@Culiityq: no ale jak nie widzieli? dłonie widać przy każdej głupiej czynności. Nie jecie wspólnie posiłków? Nie pomagasz w domu? No nie wierzę.
  • Odpowiedz
@grzyboslaw Już dawno szkole skończyłem xd, po drugie to nie są pochopne rzeczy tylko coś co może wpłynąć na resztę życia, niedługo mam egzamin na prawko i też się boje jak zareagują gdy zobaczą moje ruchy...
  • Odpowiedz