Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi podsunie film/serial/autora anime. Obejrzałem ostatnio wszystko co wyreżyserował Hayao Miyazaki.

Serial jaki dotąd oglądałem to Kapitan Jastrząb. Dragon Ball i Czarodziejka z księżyca nie są w moim guście. Będzie to też pomoc przy nauce języka japońskiego.

Może jechać z listą top100 z Filmweba?

#anime
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nesso: Zależy jakie gatunki lubisz. Na bank Neon Genesis Evangelion, Death Note, Cowboy Beebop. Bardzo wysoko i pozytywnie był oceniany Steins;gate (na podstawie visual novelki, która niedawno pojawiła się oficjalnie w angielskiej wersji językowej). Można tak wymieniać i wymieniać bez końca... tak jak mówię, to zależy od Twojego gustu, bo z każdego gatunku znajdą się perełki, ale nie każdy musi lubić mechy, komedie szkolne, czy shouneny.
  • Odpowiedz
@nesso: umiarkowana fantastyka... "Spice & Wolf" może? "Angel Beats", "Darker than Black", "Psycho-Pass" (tutaj troszkę Sci-Fi)... nie oglądałem ich wszystkich, dlatego nie mogę ich z "czystym sumieniem" polecić, ale moi znajomi dosyć dużo o tym mówili, a samo anime gatunkowo pasuje do Twojego opisu. Oprócz tego to wszystko to, co wymieniłem wcześniej oraz to co wymienili przedmówcy z dużym podkreśleniem "Death Note" - naprawdę warto obejrzeć pomimo tego, że posiada
  • Odpowiedz