Wpis z mikrobloga

#ekwpobieraczek Czy robię coś źle? Mam listę interesujących mnie numerów ksiąg. Uruchamiam program, wybieram listę, klikam start. Okienko chrome się otwiera, strona się ładuje. Czasami widać całą stronę, czasami nie ładuje się ona do końca (patrz SS). Po chwili jest wprowadzany max 1 kod księgi i lag - nic się nie dzieje. Po chwili program się zamyka. W plikach nigdy nie zapisały się żadne dane. W logach brak błędów. Wygląda na to, że przy próbie zapisania danych do folderu jest jakiś problem. Jest ktoś w stanie pomóc?
fennec - #ekwpobieraczek Czy robię coś źle? Mam listę interesujących mnie numerów ksi...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fizzly: Niestety wszędzie tak samo, w momencie gdy program ma zapisać znalezioną księgę jest lag, a potem crash :/
Próbowałem Chrome, Edge, Firefox.
  • Odpowiedz
  • 2
@dwade4: Ostatnio ktoś się pytał mnie na PW, więc skopiuje i wkleję tu odpowiedź:

Z mojego doświadczenia program jest niestety wolny i zbugowany, znalezienie odpowiedniej księgi może zająć na prawdę długo, i nie wiem czy nie lepiej jest po prostu zapłacić te 35 zł lub przejść się do sądu.

Jeżeli chcesz próbować, to po pierwsze, musisz zawęzić poszukiwane numery ksiąg, inaczej wyszukiwanie zajmie wieki.

Wchodzisz na jedną z komercyjnych stron,
  • Odpowiedz