Wpis z mikrobloga

Mirki, kupuje drzwi bezprzylgowe DRE z wypełnieniem wiórowo-otworowym. Sprzedawca w sklepie mi powiedział że 2 zawiasy na spokojnie wytrzymają lata i żebym nie słuchał innych, którzy twierdzą inaczej (inni twierdzą, że muszą być 3). Ma ktoś drzwi z takim wypełnieniem na 2 zawiasach i mógłby podzielić się opinią?
#drzwi #mieszkaniedeweloperskie #budownictwo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikodem: 3 zawiasy nawet gdyby nie były potrzebne to i tak będzie stabilniej niż na dwóch i będzie mniej je obciążał. Swoją drogą jesteś świadomy wszystkich wad drzwi bezprzylgowych?
  • Odpowiedz
@Nikodem: trochę tego jest: wymagają dużo częstszej regulacji niż przylgowe, ciężej je dobrze wyregulować, dużo gorsze tłumienie hałasów, jak ci opadną to widać światło przez szpary, zamki magnetyczne lubią się rozmagnesować, jak są otwarte to cały czas zawiasy są widoczne i się kurzą, są droższe niż przylgowe. Z plusów to dla niektórych lepiej wyglądają.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pepedros powiem Ci, że mieszkałem w mieszkaniu, w którym były bezprzylgowe porty, nie było z nimi żadnych problemów a mieszkanie miało 3 lata. Miejmy nadzieję, że u mnie będzie tak samo bo aspekt estetyczny zdecydowanie przeważa na plus dla bezprzylg.
  • Odpowiedz
@Nikodem: ja mam na 3 zawiasach z dre i już nigdy więcej bym bezprzylgowuch nie montował. To badziewie trzeba co 2-4 miesiące regulować i za każdym razem inaczej. Te drzwi to najgorsze co mam w domu. Jedyny plus to że ładnie wyglądają ale to nie rekompensuje tych regulacji co chwila
  • Odpowiedz
To badziewie trzeba co 2-4 miesiące regulować i za każdym razem inaczej


@profaza: nie dość że droższe, to jeszcze większy koszt eksploatacji. Dobrze to sobie wymyślili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz