Wpis z mikrobloga

@Beeercik: Jestem fanem Messiego ale zawsze mam szacunek do piłkarza, który nie był nawet w czołówce najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii ale dzięki swojej pracy grał kilka lat na jego poziomie. Tak jakby zdolny student akademii muzycznej dzięki swojej pracy grał na poziomie Beethovena.
  • Odpowiedz
@ziko100: nie lubię takiego umniejszania talentu Ronaldo oraz pracy Messiego. Właściwie to jak dla mnie Cristiano miał tylko większą zdolność asymilacji na boisku, bo jak w okolicy tego 2014 roku gdy przez wiek oraz kolano nie nadawał się już na szybkiego i dryblującego skrzydłowego, to stwierdził że jednak może stać więcej w polu karnym i ładować bramki ze łba. Wiadomo, że Ronaldo ma niesamowity etos pracy, ale przecież gdy on
  • Odpowiedz
@ziko100 @ObslugaRadomskiegoLotniska: też nie rozumiem, skąd się w ogóle wzięła ta narracja. Ronaldo mając 19 lat zadebiutował w reprezentacji i od tego czasu gra nieprzerwanie. W wieku 18 lat do Manchesteru i również niemalże od razu grał tam wszystko, a przecież w tych latach na spokojnie ManU było w top 3 drużyn w Europie. Ta cała narracja chyba jest po prostu wynikiem głupich wojenek między skrajnymi fanami obydwu wybitnych
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Mam tą przewagę że oglądałem go na własne oczy zanim stał się popularny. Widziałem jak wchodził na wielką scene piłkarską od pierwszego meczu, którym był sparing Manchesteru United ze Sportingiem. Cristiano Ronaldo w skali talentu nie był nawet najbardziej obiecującym portugalskim skrzydłowym w swojej generacji. W tym czasie uwazano za największy talent Ricardo Quaresme. Gdy ogłoszono jego transfer kwestionowano kwotę oraz wybór Fergusona. Była o nim opinia że jest
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: Tacy jesteście eksperci a nawet nie pamiętacie że Manchester United przechodził kryzys po odejściu Bekhama i lekkim spadku formy złotego pokolenia wychowankow z 1992. Nawet drwiono co to za nastolatek przychodzi za taką wielką gwiazdę
  • Odpowiedz
@ziko100: + jeszcze Forlan, co się kopał po czole, niemniej to i tak nie były ogurasy. Nawet niezależnie od formy ManU to i tak nie zmienia tego, że Ronaldo był talentem wybitnym. Jako zdolnych studentów można określić Naniego i Quaresme
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: Ale czy ja mu odbieram mu wybitność po wcześniej laudacji? Rozmawiamy tylko z trochę młodszymi ludźmi którzy nie mają pojęcia jak zaczynał ich idol. Nie chce się kłócić, po prostu wystarczy pewnie jakieś wywiady posłuchać z ludźmi którzy przy nim byli na początku kariery. Był bardzo utalentowanym zawodnikiem jak wielu portugalskich skrzydłowych przed nim z Luisem Figo na czele.
Tak w skrócie moimi oczami jego dzisiejszy sukces polegał na
  • Odpowiedz