Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zastanawia jak to jest możliwe że po zorganizowaniu ponad 20 eventow, oni dalej pod względem organizacyjnym prezentują taką amatorszczyznę, KSW pod względem profesjonalizmu bije ich na głowę. A w Fame zawsze jakoś to będzie, ogarniemy to stary #famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donlipao: ksw machneło prawie 100, 98 teraz bedzie bodajże. Patrz tez na to ze tu biora udzial ludzie z neta gdzie leakiem robia sobie zasiegi, sportowcy w ksw maja to w chuju co sie dzieje na backstage-u
  • Odpowiedz
@Donlipao: Co by nie mówić o fame to akurat oprawę w miejscu gdzie jest gala mają bardzo ładną. Nie wiem co nazywasz amatorszczyzną. Chodzi ci o to że łby rezygnują z walk na ostatnią chwile czy o co?
  • Odpowiedz
  • 4
@dzikop: @WhiskeyIHaze Na takiej podstawie że siedzę w tym sporcie blisko 20 lat, i w swoim życiu widziałem setki eventow różnych organizacji na całym świecie. Do rzeczy: ciągle zmiany na ostatni moment, częste nie dogadywanie formuły walki, negocjacja warunków walki w trakcie programów, brak prawidlowej komunikacji na lini produckja-prowadzący, nieznajomość pojęć funkcjonujących w środowisku (nagminne powtarzanie Face to Face, chociaż fachowo się to nazywa Staredown lub face off), niekompetentni
  • Odpowiedz
@Donlipao: No niestety z takimi ludźmi, jak Ulfik będzie poziom, jaki jest. W ogóle dziwne, że typ co nie umie się poprawnie wysłowić i z wiedzą 15-latka jest prowadzącym programy.
  • Odpowiedz
@Donlipao: Już ci tłumaczę, internet to nie jest telewizja w której jest popularny chajzer i jego syn przez 50 lat, to ciagle zmieniające się trendy, żeby za tym nadążyć organizatorzy MUSZĄ czasami godzić się na warunki, czy widzimisie zawodników z którymi być może chcą się kontraktować, szczeólnie gdy mają silną pozycję w sieci i mogą powiedzieć "jak teraz nie zrobimy po mojemu to na następnej gali nie walcze i jeszcze
  • Odpowiedz
Do rzeczy: ciągle zmiany na ostatni moment, częste nie dogadywanie formuły walki, negocjacja warunków walki w trakcie programów,


@Donlipao: czyli ich winą jest to, że zawodnicy to debile i nie wiedzą co podpisali i na co się zgodzili?

brak prawidlowej komunikacji na lini
  • Odpowiedz
@Donlipao: Kocnert polskich raperów też jest na narodowym, Fame MMA NIE JEST kolejną federacją sztuk walk jakie mieliśmy dotychczas, to jest gala INTERNETOWYCH twórców (któych notabene jest mała ilość bo nie masz aż tylu mord które są popularne w sieci i chcą sie bić co masz zwykłych sportowców) więc to znów przemawia za tym, że w tej federacji zawodnik może powiedzieć "robimy po mojemu albo ide do clout" i fame
  • Odpowiedz