Wpis z mikrobloga

  • 23
@AhoCorasick wyjedź kiedyś poza polski k--------k to się zdziwisz. W UK rzeczy Tommy Hilfiger noszą robole xd Koszulki możesz kupić za 30 funtów w 3-paku a buty też coś koło tego, 30-40 funtów. Tommy to tylko w Polsce jest uważany za markę premium
  • Odpowiedz
@g455 nie ma znaczenia kto to nosi. Na zalando w promce w Polsce też kupisz koszulki Hugo czy Disel po 30-40zł w wielopaku. Nike też jest raczej w segmencie premium a buty Nike to już naprawdę każdy nosi nawet w Polsce. Po prostu segment premium to są rzeczy "trochę droższe" a nie "nieosiągalne dla plebsu"
  • Odpowiedz
@AhoCorasick: lifestylowej czyli szpanerskiej. Ubrania dla zasady kupuje się aby były trwałe i wygodne choć niektórzy kupują tylko dla lansu i musi być duży napis, logo. Taka fasada niby posiadania majętności.
  • Odpowiedz
@kuba-rozpruwa najgorzej jak ktoś zarabia 4k a kupuje Gucci, Fendi… to jest dopiero na pokaz. Hugo, Boss, Lacoste itp. to są marki dla wymagających nieco lepszej jakości. Przynajmniej jak ktoś nosi takie ubrania to wiesz, że nie ma skrajnych nałogów, długów, albo Tatuś nie wszystko wydaje na utrzymanie rodziny i starcza grosza trochę na siebie. Krótko mówiąc się powodzi. Wiadomo, ludzie się oszukują, muszą czasem robić złudne wrażenie.
  • Odpowiedz
@trololo55 @slapdash Wydaje mi się że jednak wy nie rozumiecie ‚premium’ i mylicie premium z markami ekskluzywnymi/luksusowymi/domami mody które działają trochę inaczej (np na zasadzie polecenia, budowania relacji, systemu poleceń i często granie podażą żeby produkty były drogie)

Więc Nike może na wyrost, ale jakaś linie droższe na pewno mogą się zaliczać do jakiejś kategorii niższej-premium w segmencie zwykłych p-----------y
  • Odpowiedz
@AhoCorasick: sam sobie zaprzeczasz. Ja mam buty TH i Lacoste, bo potrzebowałem tanich trampek, a te były najtańsze na całym Zalando XD Jakością też raczej nie odbiegają od innego masowo klepanego badziewia.
  • Odpowiedz