Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że Kułeba uważa ziemie południowo-wschodniej Polski za ziemie ukraińskie?

- Czy zdaje sobie pani sprawę z operacji "Wisła" oraz roli Olsztyna? Wie pani, że ci wszyscy Ukraińcy zostali przymusowo wygnani z terytoriów ukraińskich, żeby zamieszkać tutaj, między innymi w Olsztynie? - zapytał Kułeba.


#ukraina #wojna #rosja #polityka
RazumichinZiK - Rozumiem, że Kułeba uważa ziemie południowo-wschodniej Polski za ziem...

źródło: Akcja_Wis%C5%82a_dzieje_0

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem, że Kułeba uważa ziemie południowo-wschodniej Polski za ziemie ukraińskie?


@RazumichinZiK: No chyba nie, bo juz poszło dementi z ukrainskiego MSZ.

W odniesieniu do komunistycznych wysiedleń Ukraińców w Polsce [Kułeba - red.] mówił, że zostali oni wywiezieni z terytoriów, na których żyli w zwartej społeczności" - oświadczyło w czwartek MSZ w
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Ten przegryw @JPRW się ostro zagubił odkąd mi odpisał z multikonta pod wpisem. Od tamtego czasu nie potrafi normalnie dyskutować, tylko od razu robi wycieczki personalne. Dodatkowo w każdej dyskusji od razu wlatuje z jakimiś homoseksualnymi podtekstami. Gościu ewidentnie ma jakiś problem z zaakceptowaniem własnej seksualności. Multum razy mu już tłumaczyłem, że nie jesteśmy na Ukrainie, w Polsce jako homoseksualista nie ma się czego wstydzić czy bać, bo
  • Odpowiedz
A gdzie dymisja Kułeby?


@Grooveer: Z jakiej racji? W Polsce miales dymisje za głupie wypowiedzi i akcje w stylu nazwy kresowych miast na paszportach czy nadawane statkom, albo bieg z mapką Polski z dodanymi Kresami? Przecięz to wywołało reakcje dyplomatów 3 sasiadów a w Polsce nikogo nie dymisjonowano mimo iż wycofywano sie z kontrowersyjnych pomysłów. No to oczekiwanie dymisji od Kuleby jest w tej sytuacji groteskowe i pełne hipokryzji.
  • Odpowiedz
@Szinako: Właśnie też kojarzę go z prób (marnej, bezargumentowej, ale jednak) dyskusji, a teraz widzę, że chłopak mocno się pogubił. Okropne, że wciąż musi się bać wykluczenia z powodu swojej seksualności.
  • Odpowiedz
@Grooveer: @szurszur zwyczajnie broni interesów swojego państwa. Od samego początku widać, że podtrzymuje i za wszelką cenę broni ukraińskiej linii narracyjnej. Co jak co, ale jestem przekonany, że ma gdzieś polską rację stanu.
  • Odpowiedz
w Polsce jako homoseksualista nie ma się czego wstydzić czy bać


@Szinako: ja ci się koniaszku nie każę ani wstydzić ani bać, bo to nic złego, że lubisz polerować kindżały kolegom. Ja cię po prostu proszę, żeby nie robił tego tak ostentacyjnie, bo jednak jesteśmy na publicznym portalu. No i mógłbyś raz na jakiś czas zadbać przy okazji o higienie osobistą, bo to trochę obleśni bywacie.

Poproś może wujka, żeby
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: I widzisz, pierwsza jego odpowiedź i już zaczynają z niego wychodzić homoseksualne żądze. Jak bardzo trzeba mieć bajzel pod sufitem, żeby dorosły facet do innego faceta takie rzeczy wypisywał. Gościu chyba zapomniał, że jest na wykopie, a nie w gejowskim klubie. Gościu powinien iść do psychiatry, bo ma spore problemy.

@JPRW Przykro mi, że masz takie problemy. Zadzwoń pod numer 116 123, jest to bezpłatna infolinia dla osób
  • Odpowiedz
akcje w stylu nazwy kresowych miast na paszportach czy nadawane statkom, albo bieg z mapką Polski z dodanymi Kresami?

@szurszur
Różnica jest taka że Kresy były przez kilkaset lat częścią państwa polskiego, natomiast Przemyśl,Rzeszów czy Lubelszczyzna nigdy nie były częścią państwa ukraińskiego.
Jak chodzi o statki to Niemcy też np.:mają statek Stettin, co prawda jak powstał to Szczecin był jeszcze częścią Niemiec, ale nadal go jakoś po IIWŚ nie przemianowali
https://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Stettin
  • Odpowiedz