Wpis z mikrobloga

Kiedy najwiecej pali sie kg na rowerze? Mi sie wydaje, ze najlepiej idzie to totalnie na czczo i w najwiekszy upal jak sie jedzie wtedy najwiecej sie tluszczu spala. Chyba, ze to tylko moje chuopskie zludzenie i nie ma to zadnego znaczenia kiedy idziemy na rowerek? Prosze o opinie fachowca.
#rower #chudnijzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JulianGangol: lepiej sie nie głodzić i jeść normalnie przed jazdą i w trakcie jazdy się posilać bo jak zaczniesz kręcić kilometry z pustym żołądkiem to potem w domu apetyt dwa razy większy niż normalnie i spalone kalorie uzupełnisz z nawiązką ( ͡° ͜ʖ ͡°) i efekt będzie odwrotny do zamierzonego
  • Odpowiedz
Kiedy najwiecej pali sie kg na rowerze?


@JulianGangol: kiedy pedałujesz. Im mocniej, tym więcej spalasz. Tyle że bardziej się opłaca długo jechać na niskiej/średniej intensywności niż zrobić sprint na początku i zaraz wrócić do domu.

Mi sie wydaje, ze najlepiej idzie to totalnie na
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Z upałem to chłopskie złudzenie, że skoro czujesz się bardziej zmęczony i spocony to znaczy, że na pewno spaliłeś więcej - a to g---o prawda, najwyżej się zajechałeś i dłużej będziesz się regenerował.
Wiem, bo sam z tym walczę u siebie xD
  • Odpowiedz
Mi sie wydaje, ze najlepiej idzie to totalnie na czczo i w najwiekszy upal jak sie jedzie wtedy najwiecej sie tluszczu spala.


@JulianGangol: Upał i na czczo to szybka droga do tego żebyś prawie nic nie spalił a jeszcze po godzinie jazdy opadł z sił.

lepiej sie nie głodzić i jeść normalnie przed jazdą i w trakcie jazdy się posilać bo jak zaczniesz kręcić kilometry z pustym żołądkiem to potem
  • Odpowiedz