Wpis z mikrobloga

Pełno teraz takich młodych bananowych chłopców, którzy nie noszą ochraniaczy na swoich wydepilowanych nogach, jeszcze getry opuszczają do kostek i idą tak na mecz przeciwko dorosłym chłopom we wkrętach, potem wrzucają na Twittery i Instagramy jakie to ziaziu i się stało, i jak wielkimi ofiarami są.

Szczególnie zwróćcie uwagę, że przypadkiem najgorętszymi zwolennikami takiego trendu są katalońscy bananowi chłopcy.

Oto przykład z wczorajszego meczu, Pedri, znany hiszpański talent, który ma notorycznie problemy z kontuzjami.

21 lat i już miał 10 kontuzji w swojej karierze, które spowodowały pauzę na 85 meczów. Czyli w ciągu swojej 5 letniej kariery, miał kontuzji na prawie dwa sezony.

Doznał kontuzji podczas Euro 2024, dostał kontuzji na treningach, dostał nawet kontuzji gdy poszedł po owczy ser do Mercadonny.

Więc co robisz, gdy masz ciało z waty cukrowej, nie miałeś przed sezonowych przygotowań, żeby je wzmocnić (kolejna kontuzja) chronisz je, czy może lepiej prezentować swoje nieistniejące mięśnie łydek na wydepilowanych nogach?

Nie, proszę jakie dwie kropy akurat w miejscu, gdzie ochraniacz miał być, ale nie było, bo Pedri to twardy koleś! Nie aż taki twardy, żeby potem nie płakać na "sołszioł midja", ale wystarczająco twardy, by dostał korkami w goleń. Znaczy się wystarczająco twardy tym razem.

I tak, wiem że to czerwona kartka powinna być. Nie w tym rzecz.

"Chcącemu nie dzieje się krzywda"

#mecz #bekazpodludzi #pilkanozna
El_Duderino - Pełno teraz takich młodych bananowych chłopców, którzy nie noszą ochran...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@El_Duderino: Nigdy nie gralem klubowo. Slyszalem, ze dawniej ochraniacze byly #!$%@?, ale to w zamierzchlych czasach, Kasperczak czy Lato opowiadali w wywiadach, ale teraz to gitara, do wyboru do koloru, nie powinny bardzo krepowac ruchow czy obciazac. Ja bym sie bal bez ochraniaczy, bo np widzialem takie okropne kontuzje jak np Witsel zlamal noge Wasylowi to do dzis mnie trzepie na mysl o tym
  • Odpowiedz
@JackBauer666: w ligach amatorskich jak ktoś wejdzie wkretem w piszczel nawet walcząc o piłkę to odrazu gips. Teraz to są wszędzie zakazane chyba ale kiedyś w czym chciałeś grałeś
  • Odpowiedz