Wpis z mikrobloga

Dostałam próbkę z basiclab emulsji do mycia skóry ultrawrazliwej i wow. Pierwszy raz w życiu nie czuje ściągniętej i przesuszonej skóry po jej myciu - naprawdę myślałam że to niemożliwe a jak ktoś tak pisze to scam XD trochę droga jest ta emulsja, zwłaszcza że dzielę się kosmetykami z chłopakiem - pytanie brzmi czy może CeraVe te delikatne wersje (nawilżająca emulsja albo pianka) też są tak delikatne? Bo obecnie korzystamy z oczyszczającego żelu z CeraVe no i niestety jak czegoś od razu nie nałożę na buzię to jest nieprzyjemnie. Albo ewentualnie jakieś inne sprawdzone delikatne żele ale najlepiej żeby były duże pojemności do kupienia.
#kosmetyki #cera #rozowepaski #mirabelkopomusz #pielegnacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laventel: ja używam z Cerave emulsja do skóry wrażliwej i po użyciu jest uczucie jakby skóra była "lekka". Mam trochę wymagająca skórę, a to działa naprawdę git. Też używałam kiedyś z Cetaphil, ale po tym miałam wrażenie że skóra jest tłusta.
  • Odpowiedz
@laventel: używam dwóch zamiennie: jeden to ta zielona emulsja do skóry wrażliwej, a drugi to taki jakby kolor miętowy (?) i to jest żel oczyszczający - ale z tego coś widzę to też go używasz i nie sprawdza się
  • Odpowiedz
@laventel: tak, emulsje i pianki są bardzo delikatne i nie powodują ściągnięcia. możecie spróbować z cerave ewentualnie zamiennik z bielendy, pianka z ziaji (ta biala) też jest ok.
  • Odpowiedz
@laventel Spróbuj tej z bielendy hydro lipidium albo jakiejkolwiek pianki. Jeśli masz ściągniętą skórę po myciu, to kosmetyk jest zbyt drażniący.
  • Odpowiedz