Wpis z mikrobloga

  • 0
@irastaman: trochę słabo to brzmi, że marzył aby "żyć z piłki nożnej". Lepiej by brzmiało gdyby marzył o rozwoju i zdobywaniu trofeów. A tak to wychodzi, że to głównie materialista.
  • Odpowiedz
@pwone: Przecież Szczęsny nigdy nie ukrywał, że w piłkę to ma lekko w------e, chce pograć w miarę dobrych klubach, zarobić hajs i szybko zakończyć karierę. Ja tam szanuje, hajsu mu wystarczy do końca życia, a nie chce mu się grać na jakichś piłkarskich zadupiach byle grać, wygodna emeryturka w wieku 33 lat lepsza
  • Odpowiedz
Czy to było tłumaczone translatorem? bo nie wiem czy tylko mnie zastanawia czemu jedynie w przedostatnim zdaniu pierwszego akapitu mówi o sobie w formie żeńskiej
  • Odpowiedz
@pwone: a co w tym niepoprawnego? W erze milionowych transferów, ogromnych kontraktów reklamowych, które do porzygu wylewają się z każdej przestrzeni, afer premiowych zwyczajne przyznanie tego że chciał żyć ze swojej pracy jest najbardziej normalne. Ktoś idąc na studia może marzyć o zdobyciu Nobla czy rozwoju intelektualnym, ale głównym motorem jest godnie z tego żyć i nikogo to nie oburza.
  • Odpowiedz
@Musker: z 20 błędów różnej natury jest w tym wpisie xD no ale to tylko polski piłkarz, kto to widział przeczytać przed wysłaniem. Napisane, wysłane, a teraz fajeczka, imprezka i wakacje.
  • Odpowiedz
@irastaman: trochę dziwne bo trzymał poziom, zwłaszcza jako bramkarz mógłby pociągnąć kilka lat w dobrych klubach za konkretne pieniądze.
No chyba, że nikt konkretny się po niego nie zgłosił i nie chciał czekać rok ja De Gea.
  • Odpowiedz