Wpis z mikrobloga

Jedno trzeba przyznać, Polska to nie jest jakiś tam baluczystan, gdzie tureckie mafie trzęsą wybrzeżem jak to szarpanki opisuje. Polska to światowe centrum neurochirugrii i chirurgii plastycznej, w którym pacjent po operacji mózgu 4 dni później jest w stanie samodzielnie nagrać film, a po rozkrojonej czaszce i obciętych włosach pod krojenie skalpelem ani śladu. Takie obrazki napawają mnie patriotyzmem i dumą w jakim kraju przyszło mi mieszkać.
#szarpankizzyciem
Davidozz - Jedno trzeba przyznać, Polska to nie jest jakiś tam baluczystan, gdzie tur...

źródło: operacja

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pwone może i pisał, ale info poszło w świat i wykopki do dzisiaj piszą o tym, że chłop walczy o życie. Ktoś już też krzyczał pod wykopem, że to nie maczeta a siekiera. Histeria, dramat, trwoga (ʘʘ).
  • Odpowiedz
@Davidozz: ja tam nie chce osadzac, gościa lubię, że umie wbić celnie szpile ale... Jakiś czas temu miałem wypadek na rowerze, uderzyłem głową w ziemię, ekwiwalent 500kg zrzuconych z półtora metra na głowę. Oberwały płuca więc 4 dni pod respiratorem, śpiączka mózgowa , po 4 dniach odzyskałem świadomość , byłem w stanie się komunikować normalnie i logicznie, choć byłem mocno nacpany lekami i powinienem wcześniej umrzeć (50-80 procent szans na
  • Odpowiedz
Jedno trzeba przyznać, Polska to nie jest jakiś tam baluczystan, gdzie tureckie mafie trzęsą wybrzeżem jak to szarpanki opisuje. Polska to światowe centrum neurochirugrii i chirurgii plastycznej, w którym pacjent po operacji mózgu 4 dni później jest w stanie samodzielnie nagrać film, a po rozkrojonej czaszce i obciętych włosach pod krojenie skalpelem ani śladu. Takie obrazki napawają mnie patriotyzmem i dumą w jakim kraju przyszło mi mieszkać.

#szarpankizzyciem


@Davidozz
  • Odpowiedz
@Davidozz: Nie wiem czy wiesz, ale sporo rodzajów guzów mózgu, mózgowia/CNS neurochirurg jest w stanie ogarnąć małoinwazyjnie przez mały otwór, nos, usta i jeśli pójdzie bez powikłań to pacjent wychodzi w ciągu doby od zabiegu. Również w PL są ośrodki które takie rzeczy potrafią (np. Klinika Neuro CMKP w Warszawie)

Co i jak dokładnie miał wspomniany jegomość po pobiciu to się nie wypowiadam, bo od 3 minuty już mi się
  • Odpowiedz