Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: wątpię czy coś będzie dobre, Abra nic dobrego nie zrobi, także zależy od Joki zobaczymy czy wyjdzie ta płytka nowa

4:44. Zresztą pytanie czy to będzie psycho-rap? Trzeba przyznać, że K44 tworzył coś czego nikt nie znał, później Magik uciekł od nich i tyle z tego było , ale co zrobić ja tylko żałuje, że nie było mi dane być na koncercie K44 i usłyszeć chociaż raz ich w pełnym
  • Odpowiedz
@AleoKing: nie spodziewam sie psycho rapu bo w sumie w tym przodował Magik... zreszta widac po płytach Abradab ze poszedł w inna strone z drugiej strony psycho rap sie nie przyjmie nie te czasy, takiego hardcore nikt by teraz nie chciał promować... jakby zostali w starej stylistyce to by tez swiadczyło o tym ze sie nie rozwijają... jestem rocznik 89 ale generalnie jakies 10 lat temu zaczałem sie tym interesowac, w
  • Odpowiedz
@AleoKing: Kękę, Pro8l3m ( jak na pierwszy ich nielegal to dla mnie sa zajebiści)... ostatnia płyta Sokoła i Marysi Starosty była spoko czesto wracam do niej Quebonafide ( Eklektyka).. wracam czesto do Hades ( nowe dobro to zło - bo jest tam kilka fajnych numerów). Generalnie nie zamykam sie na nic, nie mam ulubionego rodzaju rapu a i sporo zaległosci musze nadrobic z ostatnich dwóch trzech lat bo jakos nie miałem
  • Odpowiedz