Wpis z mikrobloga

Leave pisowcow alone

Dobra, pytanie na poważnie do wyborców konfederacji.

Dlaczego tak konfiarze zesrali się z tym hasłem, gdzie ich to nie dotyczy przecież, bo są antypis, prawda?

Poważnie, nie mogę tego zrozumieć, jakie tam wyliczenia zostały zrobione, że 8 gwiazdek denerwuje przyszłego kandydata na prezydenta z ramienia konfederacji XD

#polityka #sejm #bekazprawakow #neuropa
d4wid - Leave pisowcow alone

Dobra, pytanie na poważnie do wyborców konfederacji.

D...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid: Potężna "merytoryczna opozycja" która zamiast proponować rozsądne reformy finansowe i gospodarcze zajmuje się tym że ktoś puścił na dyskotece piosenkę obrażającą partię której rzekomo mieli "wywrócić stolik" XD
  • Odpowiedz
@d4wid: raczej nie dostaniesz odpowiedzi od konfederackich NPCtów. Przed wyborami było darcie ryja o wywracaniu stolika i wieszaniu Niedzielskiego, ale teraz jest zmiana narracji i szykowanie się pod ewentualną koalicję z PiSem. Ileż ja się tutaj naczytałem od konfiarskich NPCtów że PiS to nie jest prawica, i co się okazuje? Że Bosak chce robić prawybory prezydenckie na szerokiej prawicy w której też jest PiS xD Cyrk, tym sekciarzom można wmówić
  • Odpowiedz
  • 0
@Programista500plus czyli tylko jeden prawiczek w poście odpowiedział.
Przypomnę prawik, że masz bordo, to o jakim zasyrwaniu mirko mówimy?

Oj słabo dzisiaj XD

Ale dzięki, gdyby nie wy to bym nie
  • Odpowiedz
  • 2
@Programista500plus
minimum wysiłku XD.

Myślałem, że byciem przegrywem nie jest chwalone, ale jednak ty masz jakiś cel w życiu.
Npc z tiktoka 1:1, choć ciebie już kojarzę i jesteś tych z głupszych konfiarzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Programista500plus nic nie muszę, smutne masz życie po prostu, jak bordo daje ci jakis cel w życiuXD.

Liczę na sankcje na Chińczyków, to wyłączą tiktoka i przestanie mniej takich uposiow się spawnowac jak ty
  • Odpowiedz
  • 2
@Programista500plus
2-letnie konto gadające o byciu trollem.
Zobacz sobie prawiczku moje pierwsze wpisy, bo sam byłem konfiarzem i się tego wstydzę, ale umiem się przyznać, plus wyrosłem z tego. Ciebie też to czeka, tylko wyprowadź sie od rodziców i będzie git.

Rob skriny, pochwal się od razu starym, że osiągnąłeś bordo na wykopie upoXD

Ja z tobą nawet nie robię, ot zwykły konfiarz, przegryw z głównej. Tysiące takich tutaj jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: Już Maciuś nie denerwuj się. Wszyscy wiedzą, że ty tu jesteś kozak. Nic nie musisz udodwadniać. A przy okazji przypomniało mi się :D


@Programista500plus: tego się spodziewałem po przegrywie, odpowiedź na poziomie "chyba ty" XD.

Ja mam to w dupie

Masz to w dupie,
  • Odpowiedz
Ty prawiczku myślisz, że mnie jakieś plusy interesują? XD


@d4wid: ale ty masz fiksacje na tym punkcie. Stary cie dotykal w dziecinstwie? Do tego ta desperacja w szukaniu atencji i plusow. Stad ten bol tylka :)

Mnie interesuje tylko beka z przegrywów takich jak ty co pozostało płakanie na głównej o złej UE i morderczych lewakach. A później obiad u mamy i wbijanie bordo, biedny
  • Odpowiedz