Wpis z mikrobloga

WIĘCEJ RADIOAKTYWNYCH, MAGAZYN WYTRZYMA!

R A D I O A K T Y W N E, KWAŚNE ŻELKOSYNY JUŻ NIEDŁUGO WRACAJĄ DO SKLEPU GUSTO

ODDAJCIE MI JUŻ RODZINĘ, DOSTARCZYŁEM CO CHCIELIŚCIE

Wiemy, że fani kwaśnych długo czekali. W końcu je mamy!
Ale tylko ~60 sztuk xD

Dlatego jeśli chcesz spróbować czy kwaśne żelki radioaktywne zasługują na swoją nazwę - wejdź na stronę i kliknij ,,powiadom o dostępności". Dostaniesz maila z informacją kiedy wejdą na stan i zdążysz przed resztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

_____________________________________________________________________________
Tak, wszyscy czekali i się już wkurzali xD
Dlaczego tak długo?
Bo kurde jak mówimy, że będą kwaśne to mają być kwaśne xD
Poprzednia wyprodukowana partia taka nie była, więc została przerobiona na konfidentki. (Czyli jeśli zamówiłeś/łaś konfidentki i czujesz, że są kwaśniejsze niż powinny, to znaczy że masz właśnie potomstwo z żółtej beczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ale ogólnie. Mamy w końcu żelki radioaktywne! Testerzy prawie jednogłośnie stwierdzili, że są 8/10 (z wyjątkiem jednego, co dał 10/10 xD)
Niedługo trafią na stan.
wada jest taka, że mamy ich tylko ~60 opakowań xD
(Musieliśmy zrobić mało, bo inaczej, jakby znowu nie wyszły, trzeba by było zmienić je znowu na konfidentki, a magazyn by tego nie wytrzymał ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Dlatego jeśli nie chcesz przegapić to wchodzisz na stronę najkwaśniejszych żelków w Polsce, klikasz powiadomienie o dostępności. I czekasz aż przyjdzie Ci mail z informacją o dodaniu żelków na stan!
A jeśli masz pecha, to możesz zamówić kwaśne żelki konfidenty, które też są mocno kwaśne. BTW. OBSERWUJ NAS, TO BĘDZIESZ MIAŁ SZANSĘ NA DOSTANIE PRÓBKI RADIOAKTYWNYCH DO SWOJEGO ZAMÓWIENIA. BĘDZIEMY INFORMOWAĆ ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żeby uczcić tę piękną chwilę, rzucamy #rozdajo bo dawno nie było!

Trochę nowe zasady #rozdajo :
-> obserwujecie tag #gusto
-> plusujecie posta
-> Przyjeżdżacie do żelkowni i robimy ustawkę na mojego byłego szefa
-> 1 osoba wygrywa Radioaktywne turbo kwaśne żelki , dwie osoby wygrywają mniej kwaśne, ale dalej niszczące kwaśne żelki konfidentki.

Kolejne 10 osób, która będzie wylosowana będzie mogła być zapisana na listę testerów kolejnej partii radioaktywnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio też wymyśleliśmy fajny sposób na to by móc zebrać więcej nagród do wysyłki, dzięki czemu będziemy mogli robić częściej konkursy!

Na tej samej zasadzie odbędzie się to #rozdajo
Więcej tutaj:
https://gusto.pl/zwyciezcy

#gusto
Kwasnykonfident - WIĘCEJ RADIOAKTYWNYCH, MAGAZYN WYTRZYMA!

R A D I O A K T Y W N E, ...

źródło: radio wracajo do sklepu w koncu omygy

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sie konkurancja zleciała XD tymczasem haribo - nie do pogryzienia i z ujowym kwasem. Radioaktywne to mistrzostwo swojego stylu, to styl zycia i motywacja by p------c kierownika do dyrekcji, to cos wiecej biz zelki.

Ale nie, takie szmaciury przychodza i p------a a znajac zycie nic nigdy w gusto nie kupili
  • Odpowiedz
@MrArdzi na korsyce jadłem z dobry rok temu,naprawdę dobre i kupiłem sobie z 5kg ich i mam do dziś xD. I można je chyba zamówić przez neta. Napisz do mnie jutro wieczorem podeślę Ci zdjęcie.
  • Odpowiedz
  • 13
@BananowyKrol: @mjjm @RwandyjskiFront @cybulion @MrArdzi @blantek

Dzięki wszystkim za opinie. Za te gorzkie, kwaśne i słodkie. Za te twarde i małe też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś ma duże wątpliwości co do jakości naszych żelków, to zaplusujcie ten komentarz. Zapiszę Was wszystkich na listę testerów kolejnej partii radioaktywnych, a przy okazji
  • Odpowiedz
Jeżeli macie jakieś pomysły, np. jedliście spoko żelki na wakacjach albo mocne kwaśne, to można do mnie podsyłać. Jestem zawalony robotą, ale taką pomoc, to ja zawsze przyjmę z otwartymi rękoma. Potem chodzę po sklepach, kupuję i zjadam wszystko, co polecacie XD Teraz mam na liście wypad do Biedry. Normalnie tam nie chodzę, bo boję się escape roomów. Ale ktoś pisał o jednych spoko żelkach, które są tam i chcę stestować.


@
  • Odpowiedz