Wpis z mikrobloga

@Maurelius kurde co za afera xd Sam uważam że #!$%@?ć pis to dość prymitywne hasło, ale sam je regularnie używam, dobrze wiedząc jakie to żałosne. Jeszcze przez was tylko piosenka cypisa mi w głowie xd
  • Odpowiedz
@Maurelius mnie rozdupia, że konfiarze na głównej razem z memcenem zesrali się o to hasło, które niby ich nie dotyczy, bo przecież nie współpracują z PiSem, prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
@d4wid #!$%@?ąc od sytuacji to chyba idiotyczna logika że reagujesz na coś tylko jeśli ciebie bezpośrednio to dotyczy?

To takie gadanie jak w podstawówce haha obruszyłeś się że powiedziałem coś o gejach pewnie sam jesteś gej!
  • Odpowiedz
@Szalom mamo, tato chodź, pisowcow obrażają jakims hasłem.

Reaguje, bo nie lubię schizoli z głównej, a zdanie prawikow mnie mało obchodzi.

To takie gadanie jak w podstawówce haha obruszyłeś się że powiedziałem coś o gejach pewnie sam jesteś gej!


Zastanawiam się co musiało w twojej głowie dojść do tej myśli chłopie XD
  • Odpowiedz
@d4wid No a nie jest to podobne?

Czy obruszać się na obrażanie i ubliżanie można tylko wtedy jeśli ono cię dotyczy? Bo to dokładnie napisałeś

Tak tak jestem prawakiem z głównej i essa. Każdy kto ma inne zdanie niż ja to prawak z głównej

W dupie mam pisowców człowieku sam śpiewałem #!$%@?ć PiS. Reaguje na twoją idiotyczną logikę że jak stajesz w czyjejś obronie to na pewno z nim współpracujesz. Słyszałeś
  • Odpowiedz
@Szalom: d4wid jest dość mocno oderwany od rzeczywistości... ostatnie co można powiedzieć o moim profilu to że jestem prawakiem ale mimo wszystko uznał że warto mnie wyzwać w swoim wątku od freethinkerów i dodać na czarną listę bo w poście poddałem w wątpliwość wspaniałość obecnego rządu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@d4wid Boże co za polityczny zacietrzewiony typ xd

Niewiele z takim gwoździem w mózgu nie różnisz się od pisowców

@tonawegla tutaj też bardziej lewak xd ale według tamtego libka każdy kto nie z nim pisowiec
  • Odpowiedz
@Szalom: d4wid jest dość mocno oderwany od rzeczywistości... ostatnie co można powiedzieć o moim profilu to że jestem prawakiem ale mimo wszystko uznał że warto mnie wyzwać w swoim wątku od freethinkerów i dodać na czarną listę bo w poście poddałem w wątpliwość wspaniałość obecnego rządu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tonawegla: prawidłowo, symetrystów od zawsze na czarną, jeszcze napisz, że stanowskiego oglądasz i będzie fajny wzór.

@d4wid Boże co za polityczny zacietrzewiony typ xd

Niewiele
  • Odpowiedz
@Maurelius: PiS sobie zasłużył nie przeczę, ale rozumiem, że wam pasuje jak ludzie sprawujący ważne stanowiska zachowują się nabuzowane gówniaki? Poza tym z tego co kojarzę był panel o hejcie i ponoć nic się z nim nie robi... no kur## zacznijcie od siebie hipokryci xd A może hejt jest tylko jak obrażają KO? A poza tym... jeżeli jest przegłosowanie szkodliwej dla Polski ustawy to PO i PiS głosują tak samo.
  • Odpowiedz