Wpis z mikrobloga

Spokojnie wykopki, wasz kolejny idol niedługo zostanie zweryfikowany z rzeczywistością xD Możliwe, że pan turas prześle nagranie na YT, chociaż tego nie obiecuje. Z głosówki powiedział mi, że Szarpanki zarobił w ryj jedynie z krzesła i żadnych maczet nie było. Zobaczymy jak jego relacje o 7 osmańskich najeźdźcach i latających szablach będą się miały do nagrania i faktu, że szarpanki nie ma na ciele żadnych ran ciętych/kłutych (szew na czole niekoniecznie musi oznaczać cięcie ostrzem, mógł po pijaku #!$%@?ć głową o kant stołu albo ziemię).

Oczywiście wykop już wydał wyrok w komentarzach pod postem na FB.
#szarpankizzyciem
Davidozz - Spokojnie wykopki, wasz kolejny idol niedługo zostanie zweryfikowany z rze...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-26 142321

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli wersja pana araba się częściowo nawet potwierdzi


@conamirko: ale ja nadal nie rozumiem jaka wersja, że pobił ciężko człowieka krzesłem zamiast maczetą? Tylko tyle tu na razie powiedziano z tego co wiem
  • Odpowiedz
a co b to za typ jest i tym bardziej co to za ksywa


@yannikto: nagrywał jakie filmiki zatytułowane szarpanki z życiem i miał też taki kanał o tej nazwie i stąd się wziął pseudonim szarpanki. Typ to jakiś redpillowiec trochę taki guru przegrywów co jedzie po polkach że puszczają się z czarnymi jedzie po lewactwie i różne takie. Napisał też książkę "Co z tą polką" na okładce blond kobieta
  • Odpowiedz
@conamirko: a no to faktycznie nowa perspektywa, jeżeli zaczął fizyczny konflikt to może zmienić sprawę, chociaż akurat turas zdaje się w szpitalu nie wylądował?
  • Odpowiedz
ani też w areszcie najwidoczniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@conamirko: niestety znając policję byłbym bardziej zaskoczony gdyby był. Też jestem ciekaw co się okaże w sprawie, natomiast gość jest ładnie załatwiony i nic nie zmienia faktu, że każdy kto coś takiego robi drugiemu człowiekowi powinien zdechnąć w pierdlu
  • Odpowiedz
@FrancuskiPiesek: jakies dwa razy XD raz mnei kopali na glebie 2 osoby, raz mnie kopali w jakieś 5 - 6 osób kiedy ja stałem na siedzeniu w autobusie, po leżeniu mialem w sumie otarcia, jakieś limo a po przekopce na stojaka to mialem nerki obite ze nei moglem sie smiac XD
  • Odpowiedz
@Zly_On: kiedy mnei kopali to moze kawul robił pierwsza gale XD druga sprawa - dlaczgeo graplerzy sie kłada jak walcza ze stójkowiczem? wbrew logice leżenie daje sporo możliwości obrony -ciezko cie trafic reka bo musisz sie schyli a wtedy sam jestes zagrożony, no to kopiesz - ale nogi nei sa takie precyzyjne i zadajesz te kopniecia pod kiepskim kątem a ofiara sie zaslania a to reka a to noga, moze
  • Odpowiedz
jakies dwa razy XD raz mnei kopali na glebie 2 osoby, raz mnie kopali w jakieś 5 - 6 osób kiedy ja stałem na siedzeniu w autobusie, po leżeniu mialem w sumie otarcia, jakieś limo a po przekopce na stojaka to mialem nerki obite ze nei moglem sie smiac XD

kiedy mnei kopali to moze kawul robił pierwsza gale XD druga sprawa - dlaczgeo graplerzy sie kłada jak walcza ze stójkowiczem? wbrew
  • Odpowiedz
Szarpanki zarobił w ryj jedynie z krzesła i żadnych maczet nie było.


@Davidozz: aha, jak tak to w porządku.

Możliwe, że pan turas prześle nagranie na YT, chociaż tego nie obiecuje.


@Davidozz: jasne. Więcej info po 16.
  • Odpowiedz
  • 1
@sablewski69: na macie spędziłem więcej czasu niż się Tobie wydaje, a Ty argumentując czemu w ringu ktoś robi tak a nie inaczej udowadniasz, że nie masz pojęcia o biciu się.

A Twoje przekopki to chyba jak miałeś 8 lat i się grupa koleżanek w podstawowce uwzięła
  • Odpowiedz