Wpis z mikrobloga

Chciałem was zapytać o opinię na temat dziewczyny, którą poznałem kilka tygodni temu na Badoo. Świetnie nam się pisało, godzinami śmialiśmy się ze swoich żartów, widać,że było flow. Nawzajem podkręcaliśmy się, wysyłaliśmy sobie foty aż w końcu doszło do spotkania. Oczywiście były fajne seksy, spędziliśmy ze sobą w sumie 2 dni. Zacząłem się mocniej angażować, natomiast zauważyłem, że jak poszła do łazienki pojawiła się na badoo, co było pierwszą lampką ostrzegawczą. Spotkaliśmy się jeszcze raz i też było fajnie, przez co zacząłem myśleć o niej poważnie. Niestety ona powiedziała, że nie chce teraz związku i możemy zostać kolegami. W międzyczasie dowiedziałem się, że była na weselu z jakimś kolegą, o czym nie raczyła mnie poinformować. Nauczony wcześniejszym doświadczeniem powiedziałem, że mi się to nie podoba i albo będziemy razem w związku, ewentualnie przyjaźń + zakaz spotykania się z innymi albo kończymy naszą znajomość. Ona wtedy próbowała to rozmyć i dalej chciała żeby było jak jest, ale byłem twardy i się nie zgodziłem. Ona pisała jeszcze dwa dni do mnie że tęskni itd. Więc ostatni raz zapytałem, czy nie będzie spotykać się z innymi, na co odpowiedziała : "a co możesz mi dać?" "Co możesz mi zagwarantować?" . Czy chodziło jej o kasę? W każdym razie zerwałem kontakt definitywnie. Myślicie, że dobrze zrobiłem?

#badoo #zalesie #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janson123: bardzo źle zrobiłeś. Powinieneś dalej się o nią starac pomimo, że miala w ciebie wywalone i szukała innych opcji... Ja p------e
  • Odpowiedz