Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!
Jeśli czekacie na kolejną edycję wykoPAKI, ale obawiacie się, że przegapicie czas na spełnienie wymagań, mamy dla Was dobrą wiadomość! Na naszej stronie znajdziecie zakładkę "Powiadomienia o starcie", gdzie możecie zapisać się na listę osób, do których wyślemy PW z przypomnieniem o starcie. W tym roku przy zapisie możecie także zdecydować, czy chcecie otrzymać od nas 3 dodatkowe wiadomości mówiące o tym, czy spełniacie wymagania do poszczególnych formuł. Dodatkowe wiadomości wysłane będą ~3 miesiące, 2 miesiące i miesiąc przed startem zabawy.
Niezależnie od tego, wymagania możecie w każdej chwili sprawdzić w zakładce "Czy spełniasz wymagania?".

Do zobaczenia w listopadzie! ()
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!
Jeśli czekacie na kolejną edycję wykoPAKI, ale obawia...

źródło: wykopaka_wpis

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chybaDapi: Przepraszam Panie administratorze
Proszę wybaczyć Panie administratorze

No ale halo, ku potędze Wykopaki trzeba podbijać plusami i komentarzami, co by więcej osób się bawiło :3

Ja już zachęciłam jedną osobę, która przeze mnie ma konto i za 2 miesiące oficjalnie będzie miała wystarczająco długo by móc brać udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Zgadnijcie kto będzie podpowiadać co można kupić xD)
  • Odpowiedz
ej a co z paczkami zza granicy? Będą dopuszczone? ()


@wemnieplywaswiatecznykarp: będziemy jeszcze o tym dyskutować, ale póki co, niestety nie (,) Wiem, że to nie jest dobra wiadomość dla osób z zagranicy, które stanęłyby na wysokości zadania, ale w zeszłym roku z aż połową paczek zagranicznych były jakieś problemy (nie z winy przewoźnika) i niestety dotyczyły też Wykopakowiczów,
  • Odpowiedz