Wpis z mikrobloga

Pytanie całkiem serio. Istnieją jeszcze biura matrymonialne?

Niedawno kolega w pracy mówił, że w sumie chciałby coś takiego. Iść, zapłacić X zł, wypełnić formularz i żeby ktoś znalazł za mnie drugą połówkę która spełnia w jakimś stopniu była dopasowana względem tego co wypełnione w formularzu.
Lepsze to niż Tinder gdzie najpierw trzeba zrobić selekcję na podstawie informacji które ktoś podał a potem w trakcie randki/spotkania robić przesłuchanie żeby dowiedzieć się tego o czym ta osoba nie napisała w opisie. Tracenie czasu i energii niepotrzebnie.

I tak pomyślałem, że pomysł dobry. Teraz w dobie Tindera i innych ciężko znaleźć kogoś wartościowego do długotrwałego związku. Przecież pełno jest samotnych chłopów i babek którzy szukają, szukają, szukają i znaleźć nie umieją.

#tinder #zwiazki #samotnosc #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_lorem_ipsum_: Tak xD Ostatnio wrzucałem nawet na wykop przypadek laski co zapłaciła 1k i w sumie nie dostała dopasowań (zaznaczyła że chce kogoś powyżej 180 cm a dostała chłopaków 170)

Pomysł tragiczny! Bo tam IMO sami desperaci. Jestem na grupie jednego biura (ostra inba jest tam) i jak widzę jak się faceci poniżają to mi się płakać chce.

IMO najlepszym miejscem do szukania II połówki to miasto, wykop i fb
  • Odpowiedz
I tak pomyślałem, że pomysł dobry.


@_lorem_ipsum_: tylko to musi też być na tyle drogie, aby nie opłacało się byle babiarzom tam wchodzić i na tyle tanie, aby jednak ktoś z tego korzystał
  • Odpowiedz