Wpis z mikrobloga

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen @WykopekNaPolEtatu Tu nie trzeba chłopskiego rozumu. Kolejny z norweskich astmatyków.
Jak powszechnie wiadomo leki na astmę w żadnym wypadku nie podnoszą wydolności i jest to całkowity przypadek, że w sporcie w którym liczy się wydolność ponadprzeciętne często wygrywają zawodnicy, którzy tylko się leczą i to przypadek, że zwykle są z jednego kraju.
Norwescy astmatycy to jakiś fenomen współczesnego sportu.
  • Odpowiedz
@Elektroniusz: Ale wy macie bol dupy o ta Marit xD
Byla lepsza i tyle, i hejterom chcialam przypomniec ze nasza Justynka byla zawieszona za doping w swojej karierze, a pani Bjoergen nie byla.

Chlop jest dobry, trenuje i bije rekordy, a na to wykopki; "nie no, tak nie bedzie, napewno wszczepili mu implant ktorego nie da sie wykryc" (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SmokingParadise Dlaczego myślisz, że mam ból dupy o Marit?
W dupie to mam- "astmatykami" byli też np. Korzeniowski czy Jędrzejczak. Drażni mnie to, że skoro leki na astmę nie dają żadnej przewagi- to dopuśćmy je dla wszystkich, a jeśli dają, to nie ma co się spuszczać nad wynikiem Ingebritsena. Na tę chwilę uważam rywalizację za zwyczajnie niesprawiedliwą i nie jaram się jego wynikiem- tyle.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON Myślę, że się znasz i trolujesz. Ale dla innych. 3000m nie jest oficjalna odległością na żadnych zawodach. Nie są w niej przyznawane medale Igrzysk MŚ czy ME. Jest to dystans który czasami sobie gdzieś tam zorganizujemy, przy okazji jakiś zawodów, damy zająca, dobrych zawodników, może akurat jebniemy rekord (jak np. 1000m, 1mila, czy mniej popularne 300m 500m).
  • Odpowiedz
chłopski rozum w formie

@WykopekNaPolEtatu: chłopski rozum w formie bo nie pierwszy i nie ostatni raz okazało się, że norwegowie się szprycują? xD a potem wstawianie obrazków szury_znowu_mialy_racje.jpg
  • Odpowiedz