Wpis z mikrobloga

Masakra z tymi niedzielami handlowymi xD polaczki zero wstydu, co tydzień robią zakupy w sobotę i jest dobrze a teraz wielce muszą pójść w niedzielę xD
Poszedłem bo zapomniałem jednej rzeczy do obiadu, ale to też co innego niż robić wielce zakupy z gracją...
Kiedyś ludzie sami z siebie nie robili zakupów w niedzielę, ani nie pracowali nawet w domu (w niedzielę się wypoczywa) bo wstyd, a teraz wszystko jedno

#niepopularnaopinia #bekazpolakow #bekazpatologii #lidl #biedronka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś ludzie sami z siebie nie robili zakupów w niedzielę, ani nie pracowali nawet w domu (w niedzielę się wypoczywa) bo wstyd, a teraz wszystko jedno


@Goronco: w niedzielę trzeba wypoczywać po pan w sukience z ambony tak powiedzioł!
Ja zdecydowanie wolę leniwą sobotę, a sprzątanie/zakupy w niedzielę przy okazji łapiąc rozpęd na następny tydzień.
  • Odpowiedz
w niedzielę trzeba wypoczywać po pan w sukience z ambony tak powiedzioł!


@Fattek: w dupie mam pana w sukience i robienie zakupów w niedziele ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czułem się jak trędowaty jak w lipcu musiałem pójść po śmietankę do żabki właśnie w niedziele ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco: Mam nadzieję, że to bait XD. Ja dziś rano w żabce po colke byłem bo miałem ochotę, a przed chwilą z biedry wróciłem z zakupami na cały tydzień. Spokój, cisza nic tylko zakupy robić ;)
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: Bądź spokojny, przyszło nie raz. I to nie na takich zasadach jak w handlu, że na pięć dni przepracowanych należą się dwa wolne, tylko cały miesiąc w trybie ciągłym.
Rozumiem, że jak w niedziele wypadnie Ci jazda pociągiem, to się pod ziemię ze wstydu zapadniesz?
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: mam za sobą 3 lata pracy w praktycznie każdą niedzielę od października do czerwca jako dodatkowa praca obok etatu w tygodniu. Jeśli pojawiłaby się podobna oferta, to bym z niej skorzystał raz jeszcze.
  • Odpowiedz
Czułem się jak trędowaty jak w lipcu musiałem pójść po śmietankę


@MistrzKowalski: Może jeszcze nie jak trędowaty XD, ale generalnie miałem podobne odczucie. Człowiek się już odzwyczaił od chodzenia w niedzielę do sklepu, ale czegoś mi na obiad zabrakło wtedy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja tych chcących niedziel handlowych wysłałbym na jeden letni miesiąc do pracy w markecie i to z pracującymi sobotami i niedzielami, bo oni nie wiedza jak wygląda praca w takie dni. Przepracowałem paręnaście lat w systemie 4 brygadowym i zawsze mnie c--j strzelał jak latem znajomi zapraszali mnie gdzieś a ja siedziałem w robocie i nie mogłem jechać.
  • Odpowiedz
ja tych chcących niedziel handlowych wysłałbym na jeden letni miesiąc do pracy w markecie i to z pracującymi sobotami i niedzielami, bo oni nie wiedza jak wygląda praca w takie dni


@MistrzKowalski: To widzisz, ja akurat jestem zwolennikiem niedziel handlowych na przykład pomimo tego, że obsługę w sklepach szanuję bo zazwyczaj są to ludzie którzy wykonują może ciężką, ale za to niewdzięczną i słabo płatną na których w jakiś sposób
  • Odpowiedz