Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dzisiaj mija 16 lat na wykopie.
Z tej okazji zrobię #rozdajo a mianowicie wyślę coś smacznego z podróży po tajlandii którą odbędę niebawem
Przeżyłam tu 3 afery zbożowe, dałam się wrobić w rozdanie wygranej z totka i wygrałam kiedyś 10 książek do programowania, których w sumie i tak nie użyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Co najważniejsze - Poznałam tu swoją drugą połówkę i też od wykopowego rzemieślnika przyszły nasze obrączki ʕʔ
Coraz rzadziej tu zaglądam (raz dziennie a nie co godzinę jak zza tego pamiętnego updateu który spieprzył wykop i wykopał użytkowników) ale raczej nie wyleczę się z przeglądania mikrobloga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sto lat wykopki, pijcie ze mną kompot i dajcie znać co wy pamiętacie najbardziej z tego okresu ((oo))
#rocznica #wykop
GoplanaLodz - Dzień dobry, dzisiaj mija 16 lat na wykopie. 
Z tej okazji zrobię #rozd...

źródło: temp_file1610720266282373464

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoplanaLodz: cześć, piękny staż pozdrawienia dla was oboje. Mam konto krócej ale chciałbym się zapytać czy też czujesz zmianę w ludziach na minus czy to tylko moje wrażenie
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: Tyle lat, ja już 14,5. W tym kilka banów po 6 miesięcy i rok, chyba ze 3 razy usunięty cały mój dorobek komentarzy. A wszystkie te kary od czasu rozpoczęcia się davida. To chyba obrazuje w jakim kierunku zmierza nasz świat zachodni.
  • Odpowiedz