Wpis z mikrobloga

Jak tam zyski na whitecoinie? Ja zarobiłem ponad 1 BTC i chyba z niego wychodzę, dziwne jest to, że dev już się dobę nie logował na bitcointalku, możliwe, że zrzucił premine i olał już coina, może multipool to ściema i w ogóle nie powstanie :P

#kryptowaluty #whitecoin
  • 14
  • Odpowiedz
@pucinii: bardzo dziwne, zwłaszcza, że jest sobota wielkanocna i nawet na Mirko prawie nic się nie dzieje :) Ale zrzucajcie, bo ja czekam na spadeczek ::))
  • Odpowiedz
@lezo: ja powoli zrzuciłem jakiś czas temu, trzymam BTC i czekam na rozwój sytuacji ;) to co napisałem to moje głośne myślenie, bo według mnie sytuacja jest podejrzana i nie zdziwię się, jak tak będzie
  • Odpowiedz
ja też czekam na jakiś większy dołek, wtedy kupię za część BTC, ale nie będę już ryzykował jak do tej pory, nawet jeśli multipool to ściema to pozostaje przynajmniej 5 dni nadziei i wahań kursu :)
  • Odpowiedz
@pucinii: Rozmawiałem z devem na IRCu i fakt, nie logował się od doby, ale zmierza do domu i zrobi update strony i skrobnie coś na tweecie. Dla zainteresowanych, macie tutaj listę właścicieli WC wraz z ilością, które posiadają -> http://maarx.nl/maarx.nl/whitecoin/distribution/ Godne odnotowania jest to, że pierwsze pozycje konsekwentnie skupują i to niemałe ilości tego coina. Ciekawie się to zapowiada, oj ciekawie.
  • Odpowiedz