Wpis z mikrobloga

@g5fjju A widziałeś jak wyglądają komentarze pod przeciętnym artykułem wp, o choćby lekkim zabarwieniu politycznym? Duża część to komentarze botów/ trolli, często pisane łamaną polszczyzną, albo jakieś komentarze w stylu, że Kaczyński/Tusk (wstaw polityka, którego akurat nie lubisz) to plugawy agent rosji/Niemiec/Żydów. Jak dla mnie internet wiele nie stracił po blokadzie tych komentarzy
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz widziałem, ale to z tego powodu chcesz odgórnie każdemu zamknąć usta? Nawet jeśli były tam boty to każdy mógł przeczytać zróżnicowane opinie różnych stron i wyrobić sobie własną opinię albo dodać coś od siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@g5fjju: To nie tak działa. Ruska zorganizowana propaganda migiem wynosi na top swój przekaz i to on się wyświetla januszowi i grażynie bo jest nim naspamowane od groma i wylajkowane na samą górę.
  • Odpowiedz
  • 0
Dobrze że brukselskiej, amerykańskiej czy pro rządowej propagandy nie ma. Jeśli myślisz że na świecie istnieje tylko ruska albo jest najbardziej zorganizowana to możesz kiedyś mocno się zdziwić
  • Odpowiedz
  • 0
@g5fjju: Wiem co widzę non stop w naszym internecie w artykułach o UA PL NATO vs rosja - zalew ruską zorganizowaną propagandą na ogromną skalę która rozgrywa Polaków jak chce.
  • Odpowiedz