Wpis z mikrobloga

#gielda

piękna zmienność jak na Jackson Hole przystało, nakręciłem kołek jak chomik na kołowrotku ʕʔ
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2 + pisałem ci kiedys, za to, ze trollowales tag, robiąc sobie żarty ze śmierci jednego z użytkowników który długo tu z nami siedział, masz ode mnie dożywotnia mele na pysk, wiec na twoje zawołanie nic nie będę pokazywał

do tego sam pokazujesz tylko jakieś papierowe niezrealizowane zyski niewiadomo z czego wynikające, a jak grałeś longi na TUI, PayPal czy innych śmieciach, które zostały mocno spuszczone w kibel, to już nie
  • Odpowiedz
@Jamniki2 a ktoś z dłużej udzielających się na tagu pokazuje kwoty? przecież to jest portal ze śmiesznymi obrazkami, większość ze starych użytkowników operuje ilością zagarniętych punktów i ciekawymi momentami wejścia/wyjścia w pozycje i ja tez wielokrotnie takie pozycje pokazywałem

to co ty wrzucasz, jest bezwartościowe, bo pokazujesz tylko papierowy zysk, który nie wiadomo z czego wynika i za tydzień z +10k może się zrobić -10k i już będziesz siedział cicho, jedyne
  • Odpowiedz
@Jamniki2 życzę dużo plusów i sporo komci typu „super byczq wow 10k na zielono” mam nadzieje, ze trochę ci to zrekompensuje to, ze wcześniej #!$%@?łeś sporo siana i podniesie cię to trochę na duchu ()
  • Odpowiedz