Wpis z mikrobloga

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka

najbardziej mnie śmieszyło to jak klapek z zazdrością gadał do kamery że cieszy się że asia (specjalnie z małej) kupiła nowy motocykl. zamiast cieszyć się że baba sobie kupuje motor to gość z zazdrością i już samym gadaniem w salonie pokazał jaki jest zakompleksiony. warszawiak liczył tylko na to żeby odziedziczyć motor bo trzy średnie krajowe nie pozwalają na kupno czegoś lepszego niż dream.

ostatnio na live mówił do ludzi o biznesie w kambo że brak turystów itd. nie ma co tutaj otwierać hotelarstwa / gastro bo brak turystów a chwilę później co? otworzyłem biznes hotelowy

karmienie kur i biznes kurnikowy to samo gość nie ma wg pomysłu na prowadzenie kurnika i wiedzy na temat żywienia kur - nie dziwne że pada jedna za drugą

wystąpienie dzunku poszedł jak burak do luksusowego hotelu

pożegnalna impreza "polonii" największy cringe - te tańczące małolaty, to że z kamerą wpycha się wszędzie gdzie nie trzeba.
te uliczne restauracje w pap street mają więcej uroku niż ta w której robili wiochę współczuję tylko tym khmerkom które musiały tam siedzieć i udawać że jest fajnie.
120DniSodomy - #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka 

najbardziej mnie śmieszyło to ja...

źródło: temp_file5959319370796806838

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

współczuję tylko tym khmerkom które musiały tam siedzieć i udawać że jest fajnie


@120_Dni_Sodomy: mają za to płacone, twoje współczucie jest zbędne...

Reszta to zwykły pozer bez żadnych specjalizacji szukający kontentu na gównofilmiki na jutuba.
  • Odpowiedz
najbardziej mnie śmieszyło to jak klapek z zazdrością gadał do kamery że cieszy się że asia (specjalnie z małej) kupiła nowy motocykl. zamiast cieszyć się że baba sobie kupuje motor to gość z zazdrością i już samym gadaniem w salonie pokazał jaki jest zakompleksiony.


@120_Dni_Sodomy: bo się nagle okazało, że Khmerka z kraju czwartego świata ma więcej pieniędzy i godności niż ten pijak. Teraz będzie pieprzył głupoty na temat otwierania
  • Odpowiedz
On nawet marudzi, że córka do niego szybciej przyjedzie XD


@ketiow: Nie tyle że szybciej, co po prostu po chyba 3 tygodniach u niego, jak udało mu się jej w końcu pozbyć to dostaje telefon na drugi dzień że zara kaszojad będzie pod bramą. A jutro wolne od przechowali więc musi jej czas na jutro też zorganizować. A pewnie z dwóch dni się znowu zrobią dwa tygodnie. Nie tak miała
  • Odpowiedz