Wpis z mikrobloga

Jak to dobrze że jest taki Stanowski, który w-----a ciągle lewą stronę polityczną, powodując ból dolnego odcinka kręgosłupa. A dlaczego? Bo jest inteligentny, chyba jeden z najbardziej inteligentnych osób po prawej stronie, potrafi oszukać wszystkich i znakomicie trollować dodatkowo. Długo prawica czekała na taką osobę, jak czytam te wszystkie wypociny kontrujące go, nie ważne czy merytoryczne czy nie, powoduję to na mojej buzi duży uśmiech, bo chociaż muszą się tym zajmować i powoduję to u nich jeszcze większą frustrację.
#kanalzero #polityka #bekazprawakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Molek83: czyli prawicowy standard: c--j z byciem merytorycznym, czy posiadaniem jakichkolwiek standardów: byle lewakow d--a bolała xd

Jesteście siebie warci oszołomy xd
  • Odpowiedz
czyli prawicowy standard: c--j z byciem merytorycznym, czy posiadaniem jakichkolwiek standardów: byle lewakow d--a bolała xd


@Zoriuszka:

Właśnie widzę tę merytorykę na X od wczoraj :D Zwłaszcza tego redaktora z onetu, który napisał wielki elaborat i nawet w 1 zdaniu nie odniósł się do video
  • Odpowiedz
@Thorrand: Ja mam w dupie całą tę aferę bo nie śledzę ani zakolaka z kanału minus jeden ani onetu xD odnoszę się do tego co pisze OP: "nie ważne czy merytoryczne czy nie, powoduję to na mojej buzi duży uśmiech"
  • Odpowiedz