Wpis z mikrobloga

Jak Wam się podoba internetowy portal kanalsportowy.pl ? Jak dla mnie jest wyraźnie gorszy od Meczyków czy Weszło. Przede wszystkim brakuje dat newsa na stronie głównej, przez co nie wiem, czy news jeest z przed 5 godzin czy z przed 5 dni. W kwestii ilościowej słabsi od Meczyków, w kwestii jakościowej/długiej formy są słabsi od Weszło. Na plus, że na stronie głównej wyraźnie są oddzielone różne kategorie np. transfery, tenis czy koszykówka. Przydałaby się też sekcja komentarzy.
#pilkanozna #kanalsportowy #internet #media #mecz #borek #weszlo #meczyki
WykopowyInterlokutor - Jak Wam się podoba internetowy portal kanalsportowy.pl ? Jak d...

źródło: temp_file6953109614868599110

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopowyInterlokutor: ja osobiście lubię portale typu transfery.info czy 90minut gdzie masz suche informacje bez jakiś pierdół. Mam alergie na teksty gdzie połowa znaków to wynurzenia redaktora na temat jakiś wydarzeń
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor 90 minut.pl co tydzień w poniedziałek obczajam z ligami regionalnymi włącznie, transfermarkt gdy chcę się coś dowiedzieć o jakimś zawodniku czy zagranicznym klubie a transfery.info w okresie okien transferowych :D podobnie jak @ziko100 mam w sumie gdzieś co mają do powiedzenia bo to pieprzenie pod publikę :D
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka: jeden tutaj kolega mówi że agreguja newsy a nie tworzą swoich więc może to wina czasami tego że połowa artykułów we wszystkich większych serwisów to plotki z najgorszym serwisem pisanym przez jakiś studentów czyli sportowefakty wp( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziko100: sportowefakty chyba Jacek Laskowski z TVP prowadzi.
Kiedyś zajrząłem i połowa niusów była o wagsach. Ich zdjęciach z wakacji i wielkich karierach. I o tym jak o 20 lat młodszy piłkarz, partner takiej wag, jest szczęściarzem, że ją ma xD
  • Odpowiedz