Wpis z mikrobloga

Wykopki, powiedzcie szczerze co jest z moją mordą nie tak - uczciwie (poza lekkimi zakolami, pracuję nad tym z finasterydem). Z racji że już po studiach i praca zdalna, zostały mi wyłącznie apki, gdzie moje powodzenie jest równe zeru absolutnemu (nie, nie użyłem tego zdjęcia, te jest uczciwe i bez pozowania). Siada mi już strasznie psychika z samotności i zrobię literalnie wszystko żeby z tego wyjść. Każdy rozsądny pomysł traktuję na wagę złota

#pokazmorde #przegryw #blackpill
klosimierz - Wykopki, powiedzcie szczerze co jest z moją mordą nie tak - uczciwie (po...

źródło: 1000001755

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klosimierz: Twarz masz ok, jedynie co to zapuść włosy dłuższe, a nie takie krótkie, bo cięcie się na jeża już nie jest modne i jak już zapuścisz włosy tak z 3-4 miesiące to niech ci jakiś fryzjer je ustylizuje do kształtu czaski, np. to słynne boki krótko, góra-dół, a najlepiej z jakąś grzywką, żeby się nie truć finasterydem, po którym kuśka nie staje.
  • Odpowiedz
  • 0
@basketm: chłopie zapisać się na gównostudia (na które i tak nie mam czasu) kiedy jestem już prawie 30 tylko po to żeby znaleźć se dziewczynę to już wyższy poziom abstrakcji
  • Odpowiedz
  • 0
@kam_123: sam się nad tym zastanawiam, zaczynam podejrzewać karmę. Wybrzydzałem strasznie wcześniej kiedy miałem dużo okazji, od roku nie miałem dosłownie żadnej, nic :P
Kara za głupotę. Teraz już bym nie wybrzydzał (kij z wymaganiami, najważniejsze żebym się z nią po prostu umiał dogadać) no ale jak nożem uciął. Wszyscy nowi ludzie których poznaję to faceci, z pustego i Salomon nie naleje
  • Odpowiedz
a pospermię Ci, co mi szkodzi :). z twarzy jesteś śliczny, pewnie problem w czymś innym. odstaw sterydy. ile wzrostu? praca jest? auto? niezależne mieszkanie?
  • Odpowiedz
@klosimierz: widać. spróbuj każdej metody, aby wyleczyć depresję, zaczynając od najmniej szkodliwych. mogę Cię stuningować ( ͡° ͜ʖ ͡°). delikatne kwestie na priv, zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°). nie bój się, poszukam dla Ciebie pragmatycznych rozwiązań.
  • Odpowiedz
dom już na mnie przepisany + druga działka, 179, auto i motor, praca zdalna


@klosimierz: ale Mirek, spokojnie, to nie podwyższa Twojej wartości na rynku matrymonialnym. Co Ty, równej partnerki szukasz czy madki z dziećmi na którą to przepiszesz?
Znaczenie ma że np. masz ten motocykl i j---e cię pokazywanie się nim, lansowanie nim, chwalenie nim, podbijanie sobie wartości nim - tylko że jest to coś wartego życia żeby na nim jeździć sobie. Najlepiej jakbyś miał jak najwięcej rzeczy w życiu, co Ci sprawiają, że czujesz że chce się żyć

Jeśli na fotce to na serio Ty
  • Odpowiedz