Wpis z mikrobloga

jprdl ale mi włosów wypadło, mam nadzieję że to dlatego że to najdłuższe jakie mam w swoim życiu i dlatego że nie myłem ich kilka dni ....
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Wookash071: Ale z racji że nigdy nie miałem długich to nie wiem jaka to normalna ilość, boje się Norwood reapers strasznie bo #!$%@? linie włosów dostałem od urodzenia już
  • Odpowiedz
  • 0
@sznyt_: miałem podobnie jak zapuściłem włosy, dodatkowo swędząca skóra głowy i łupież się pojawił. Raczej to po prostu przez jakieś zmiany związane z wiekiem ale przy dłuższych włosach łatwiej to widac. Musiałem zmienić nawyki, wprowadzić suplementację i zmienić szampon. Codzienne mycie włosów jest potrzebne i suszenie ich od razu. Na skórę głowy pomogło też odłożenie czekolady i ograniczenie cukrów w diecie. O suplementacji nie piszę bo warto badania najpierw zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Meahau: Hmmm, w sumie to z tą swędząca skóra mam tak, że przez 99% dnia jej nie ma, a zazwyczaj pojawia się z wysiłkiem fizycznym i potem. Z łupieżem raczej nie mam problemu, a cukrów w diecie i słodyczy też mam mało.

Z suszeniem główny to właśnie nie wiem juz... Z jednej strony mówi się że suszenie bez suszarki zle, z drugiej że codziennie suszarką to też niedobrze
  • Odpowiedz