Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień dobiega końca, kolejny dzień gorzkiego żywota. Któryś tam dzień na wakacjach, nad morzem polskim. Dziś pogoda była ciekawa w negatywnym znaczeniu. Ledwie 22 stopnie w cieniu, słońce niby świeciło, ale tak dziwnie, nie dawało ciepła, mogłem gołym okiem na nie spojrzeć, o opalaniu nie było mowy. Zjeździłem więc rowerem bory sosnowe, wziąłem też jachcik, i trochę popływałem. Nie wiem czemu, ale znosiło go trochę, może jakieś prądy, cholera wie, ale po pływaniu w styczniu jak byłem w LA, obok Malibu, to już nic mnie nie zaskoczy w tym temacie. Może kiedyś opiszę, co tam się odpieprzało.. Za chwilę idę na obiadokolację, potem wypiję troszkę trunków sobie, może pójdę na plażę nocą. Jutro pogoda ma byc obrzydliwa, to mogę sobie trzeźwieć cały dzień. W piątek i sobotę ma być ładnie, to się będę smażył na słoneczku. Niby to wszystko dobrze wygląda, ale jestem jakoś przygnębiony, to nic dziwnego, to mój domyślny stan, ale nawet na wakacjach?, ehh.

Brakuje kogoś w tym życiu, nie tylko partnerki kochającej, ale rodziny, mamy, ojca, babci, i całej reszty, tęsknię za nimi. Mówiono mi, czas leczy rany, ból minie. Nie, ból nie minął, traumy dalej bolą, samotność dobija, umysł jest jałowy, jest gorzej niż było, Z roku na rok. Tyle są warte słowa n0rmickie, tak samo to, że partnerka nic nie zmienia, pieniądze nie dają szczęścia, a imprezy są passe. To wszystko kłamstwa, kłamstwa, całe życie kłamstwa. Ale ja się już poznałem na nich, nie ze mną te numery se. Zawsze to piszę, jest jak jest, bo co tu więcej komentować to wszystko. Lepiej nie będzie.

https://www.youtube.com/watch?v=KkwgaYMZStk

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Kolejny dzień dobiega końca, kolejny dzień gorzkiego żywota. Któryś t...

źródło: lesnawyprawa(4)-min

Pobierz
Van-der-Ledre - Kolejny dzień dobiega końca, kolejny dzień gorzkiego żywota. Któryś t...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach