Wpis z mikrobloga

Legia Warszawa rozmawia z Manchesterem United w sprawie transferu 19-letniego defensywnego pomocnika. Jest to Maxi Oyedele urodzony w Anglii, który gra w reprezentacji Polski na szczeblu młodzieżowym. Czerwone diabły są w stanie sprzedać go za niską cenę, a sam zawodnik jest zainteresowany odejściem. Oyedele przeszedł przez wszystkie szczeble akademii United. Defensywny pomocnik przeszedł przez wszystkie szczeble akademii United i kilkukrotnie trenował z pierwszą drużyną. Jest on uznawany za młody talent

#legia #ekstraklasa #mecz #manchesterunited #premierleague #anglia #transfery #warszawa #polska #manchester #pilkanozna
tomwick55 - Legia Warszawa rozmawia z Manchesterem United w sprawie transferu 19-letn...

źródło: temp_file5667081134036264123

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sylwiusz89 Majchrzak w Legii ostatnio miał dobry okres przygotowawczy z pierwszą drużyną, ale później odstawał w niej od innych jak sezon ruszył i wrócił trenować do jej rezerw. Jest przyszłością tego klubu
  • Odpowiedz
@tomwick55: To tak co do Jordana, to takie 50 %- 50 %. Z przeszłości przypomina M.Sawickiego. Są filmiki ze spotkań Legii przed rokiem 2000. Wchodził extra, ale nie wypalił. Jordana Roma miała i wypluła. Tam brakuję pewnie stałej gry, ale w Puszczy też było średnio. Niewiadoma, ale jest szansa, że wypali. Patrząc nawet na wiek, gdzie RL9 wszedł na wyższe poziomy gry, to u Jordana może być podobnie. Dobre warunki
  • Odpowiedz
przeszedł przez wszystkie szczeble akademii United


@tomwick55: myślę, że trzeba jeszcze kilka razy o tym wspomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to c---a znaczy, tzn. ryzyko wpadki jest mniejsze, ale liczy się to co potrafi i co ma w głowie, bo w Ekstraklapie już było wielu po "akademiach" znanych klubów co nie osiągnęli nic.
No i zabawne, że po raz 2137 nie będzie miejsca
  • Odpowiedz
@tomwick55 z tego co ja czytałem to bardziej wypożyczenie ma tu wchodzić w grę, ale to też byłby bardzo dobry ruch ze strony Legii na grę w LK, bo w sparingach zbierał bardzo dobre recki
  • Odpowiedz
  • 0
@Pucha12 Dla Legii dobre kupno, dla Manchesteru wypożyczenie by było. Czytałem, że ma być jego transfer definitywny, bo dla nich ma nieodpowiedni poziom na Manchester United. Pograłby w lidze i pucharach, ograłby się, a potem by go sprzedali, jak Muciego czy Slisza z zarobkiem. Jednak zagraniczne szkółki to jest to i bez urazy, ale do polskich podjazdu nie mają. Z powtórką o akademii, to błąd, już nie mogłem poprawić. Legia ma
  • Odpowiedz