Wpis z mikrobloga

W ramach nostalgii szczeliłem se zestawienie telefonów jakich do tej pory używałem. I jakkolwiek boomersko to nie zabrzmi, fajnie było kurła żyć w czasach w których to wszystko się dopiero rozwijało na moich oczach. Bo i owszem, usługi były (w chooy!) drogie ale sam rynek urządzeń nieprzewidywalny, oryginalny i próbujący niekiedy wręcz absurdalnych rozwiązań. Ale to już było, dziś każdy fon musi wyglądać jak czarna cegła. Telewizor zresztą też. I wyświetlacz w aucie. Wincyj czarnych cegieł, użytkownik wyczymi ( ͡º ͜ʖ͡º)

No, powspominane, pomarudzone, pora na CSa ( ͡ ͜ʖ ͡)

#telefony #nostalgia
purrminator - W ramach nostalgii szczeliłem se zestawienie telefonów jakich do tej po...

źródło: fony

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@purrminator: ja też nowego nie kupiłem. "Dostałem" jakiegoś Siemensa z sieci jak podpisywałem umowę, ale po jakiejś Nokii, którą miałem dłuższy czas po rodzicach nie mogłem się przestawić. Więc poszedłem do komisu i wymieniłem nowitkiego Siemensa na 4-letnią Nokie 7110 i używałem jej chyba jeszcze ze 4 albo i 5 lat. Ale to był kozacki telefon. (,)
  • Odpowiedz
W ramach nostalgii szczeliłem se zestawienie telefonów jakich do tej pory używałem. I jakkolwiek boomersko to nie zabrzmi, fajnie było kurła żyć w czasach w których to wszystko się dopiero rozwijało na moich oczach.


@purrminator: Prawda. Jeśli chodzi o te kwestię to jako ludzie dorastający w pewnym okresie czasu będący dziećmi i nastolatkami mieliśmy niepowtarzalną szansę obserwować na własne oczy jak to wszystko dookoła się zmienia. Świat który znaliśmy 8,10,15,20
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: pacz jak wiedział ( ͡ ͜ʖ ͡) Niestety, bootloop () A szkoda bo bardzo go lubiłem, miał genialny aparat. I chciałem zostać przy LG bo generalnie używało mi się ich świetnie ale firma poszła w jakimś popieprzonym kierunku. Szkoda bo ten duopol który mamy teraz to straszny syf.
  • Odpowiedz
@purrminator: Fajne takie zestawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie wyglądało to mniej więcej tak - w sumie całkiem podobnie.
Ta pierwsza motka była wspólna z siostra, ogólnie byłem od docierania telefonów po niej - te ajfony tez po niej.
I tak, do teraz korzystam z S8, ale już czuję ze jej czas się zbliża - i myślę właśnie nad S24.
motorbreath87 - @purrminator: Fajne takie zestawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie wyglądało to...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
do teraz korzystam z S8


@motorbreath87: też bym nadal ciągnął na S9+ ale mi OLEDa wypaliło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdyby nie problem z żywotnością ekranu to naprawdę trwałe telefony, wystarczy dbać. Obecnego S24+ planuję minimum 5 lat używać zanim zacznę myśleć o przesiadce.
  • Odpowiedz