Wpis z mikrobloga

@cielak44:

A jakbyś chciał wynająć coś normalnie z umową najmu? Ciężko? Szukasz? A jakby mieć na opłacenie z góry na pół roku(oczywiście zawarte w umowie) to byłaby jakaś przewaga?

Właśnie robię sobie listę gorących basenów i tego typu dzikich miejsc pojeździłbym trochę w takie miejsca, żyjąc tam parę lat ale podobno ciężko o mieszkanie bo z pracą już niekoniecznie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Simba997: silverhand - szukasz ogłoszeń /elja - pracujesz dla niej i później jej się pytasz o robotę

@cotozazycie ciężko. Ja płacę 60k za pokój u agencji. Zaś pokój na własną rękę to nawet 150k sobie życzą. Co prawda za 150k da się znaleźć już studio ale problem jest że prawie ich nie ma.
Jeszcze nie próbowałem bo mam sprawy w domu ale myślę że w następnym roku będę próbował
  • Odpowiedz
@cielak44:

No tak, niezwykły kraj w którym wielu chciałoby zamieszkać. Ale, że tam jakoś to budownictwo mieszkaniowe się nie rozpędza. Energię mają praktycznie za darmo, kraj położony na skale więc posadowienie łatwe, budulec(skały) mają dosłownie wszędzie, sporo płaskich terenów w okolicy stolicy, gdzie nie aż tak krajobrazu by to nie burzyło.

Z drugiej strony te 150kISK za kawalerkę to coś ponad 4kzł. To jeszcze nie są kosmiczne pieniądze jak na
  • Odpowiedz