Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne wygląd jest najważniejszy i powie ci to każdy. Ale ok nie będę ci życia niszczył xD wierz sobie, że w ons chodzi o charakter drugiej osoby. A no i oczywiście, że jesteś przystojnym młodym kawalerem. Nawet moja babcia mi teraz mówi 'patrz jaki tam przystojny kawaler' a dziadek to już wazelinę szykował jak cię zobaczył xD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Wygląd najważniejszy jest dla kobiet, to ich priorytetowa cecha wymagana od mężczyzny, inteligencja była na jakimś tam odległym miejscu, dla mężczyzn wygląd kobiety schodzi na dalszy plan, to kwestia przebadana i oczywista, dlatego zadbałem o swoje smv i mogguje podludzi, a sam lubię gdy kobieta ogólnie jest fajna, ciśnienia na seks nie mam, przeruchałem co chciałem, wszystkie techniki zastosowałem, czasami zastanawiałem się, by zostać obwoźnym squirtlowcem za opłatą.
  • Odpowiedz
@sablewski69 widać, że to piwniczak co nigdy w życiu nagiej kobiety nie widział. Faceci nie patrzą na wygląd tylko kobiety xD pisze o jakimś smv, moggowaniu I #!$%@? wie czym jeszcze. Poszedł na jakiś kurs podrywu, wizualizuje sobie teraz ruchanie a ten ziom co mu gratulował wyglądu to pewnie z nim siedzi na grupie 'jak zostać samcem alfa, poradnik dla przegrywa' xD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: 100% ten vibe typa- i juz widze jak inne typy na forum mu wychwlaja awatar - "eej stary co ty robisz na naszej grupce przegrywów, ja chciałbym wyglądać jak ty czadzie" i kolesiowi sodówa odj3bała XDDDDDDD
  • Odpowiedz