Wpis z mikrobloga

@alljanuszx: On ogólnie ma jakieś problemy ze sobą i wierzy w to co mu widzowie napiszą? Od dawna go nie oglądam ale pamiętam że był idolem lewicy a teraz widzowie mu piszą że jest sigma Chadem i gościa odkleiło w drugą strone
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: wyruchany, nie wyruchany - spełnił swe fantazje z certyfikowana Top Model, kto nie miał orgazmu na krysztale ten nie otarł sie nigdy o prawdziwą przyjemnosć XD takze wykopki(ktorzy sa jak on) wypominali mu ze nie r00cha a okazalo sie ze r00cha jak PIMP, a na lotnisku wita je napisem zbiornik na sperme XD a ty co odejbales w zyciu bardziej szalonego? sorry ale krzysiu tym wybrykiem dostał sie do
  • Odpowiedz
  • 4
@alljanuszx tak się dzieje gdy człowiek przestaje cpac i zauważa w sobie większy potencjał i już nie jest debilem jak wcześniej gdy brał. Normalna sytuacja,domyślam się że część ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy
  • Odpowiedz
@alljanuszx: właśnie, to jest piękna podróż - kiedyś wpadł w sidła podłych ludzi którzy wmówili mu kim ma być i jak ma myśleć

wykop to widział i z tego ironizował, a on to odbierał za bezczelny atak

jest jaki jest chłop, grał w gierki, nagrywał kozak
  • Odpowiedz
@alljanuszx: powiem tak, kojarzę Gonciarza za czasów Lordareon PL i jego historia, którą przebył to idealny scenariusz na frika xD Skręcił w lewą stronę, kreowany był na tego dobrego, potem pare kompromitacji, zmasowany atak lewoskrętnych bab i wreszcie grande finale: bestia z tokio.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: no tak bo ty lubisz tylko anty teze modelek- garbate kule i brzydkim pyskiem XD zawse mnei smiesza teksty wykopków jak to oni przebieraja - nie porpostu zbeiracie resztki z chadowego stołu i dorabiacie teologie ze wasza brzydka baba ma jakeis bogate wnetrze czy hobby XD XD XD
  • Odpowiedz
@Ch0senIndygo: @Dietetyq no chlopy beirzecie z niego przyklad- jak chcecie ruchac ladne laski samemu bedac przecietnym (z reguly sa lewicowe bo na wysypisku smieci jak chlopy i tak nie beda pracwoac) to msuicie udawać przyjaciela kobiet. ja wyruchałem w h00j lewarek metoda na gonciarza - przyjaciel kobiet a ze potem głosowałem na Andrieja Dude to sie dowiadywały po wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) caly misterny
  • Odpowiedz
@sablewski69: Laski z top model zazwyczaj nie są ładne, a nie ma nic brzydszego wśród kobiet niż wybujałe ego. Po latach wygląd nie ma aż takiego znaczenia, za dużo jebniętych lasek się kręci. Jestem czadem, serio jestem ponad amerykańskie 6-6-6, a jak się kłóciłem z jakimś typem na fb, to trzeci gostek potrafił mi napisać, że wyglądam jak gigaczad. Możesz wierzyć, możesz nie wierzyć, mam na to totalnie wywalone suty.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: jak ci obce chłopy piszą ze gigachad jestes to chyba nie ten target urody XD zazwyczaj nei są ładne- ale tez nie sa brzydkie czy przecietne juz skoncz pi3rdolic chlopie- telewizja to tez biznes i chca meic ladnych ludzi w tv a nie jakas agende brzydkich ludzi wciskac XD ja po gadce wiem czy ktos rucha czy nie i wychodzi na to ze ty mało XD zawsze koelsie z
sablewski69 - @kupkesobieciagne: jak ci obce chłopy piszą ze gigachad jestes to chyba...

źródło: 46642043-9891119-image-a-94_1628863452581

Pobierz
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne

@sablewski69: Jestem czadem, serio jestem ponad amerykańskie 6-6-6, a jak się kłóciłem z jakimś typem na fb, to trzeci gostek potrafił mi napisać, że wyglądam jak gigaczad. Możesz wierzyć, możesz nie wierzyć, mam na to totalnie wywalone suty.


Po latach wygląd się nie liczy? Czyli walisz tego samego ogra od 20 lat i sobie teraz wmawiasz, że w seksie wygląd nie jest ważny i liczy się charakter? XD
  • Odpowiedz